• Informacje na temat:

  doda mieszko

Artykuły na temat: doda mieszko
 • Doda i Mieszko: Jest wyrok!

  Przypomnijmy, że rozprawa dotyczyła piosenki Grupy Operacyjnej "Podobne przypadki". Duet Mieszko Sibilski i Ziemowit Brodzikowski rapuje w niej o rzekomym rozwodzie Dody z bramkarzem Radosławem(...) sędzia podkreślił, że osoba, która konsekwentnie buduje swój agresywny i wulgarny wizerunek musi liczyć się z tym, że będzie oceniana także negatywnie. Doda w pozwie domagała się przeprosin i 20 tys. zł...

 • Mieszko kontra Doda: Impas

  Sąd Najwyższy częściowo uchylił w środę (2 lutego) wyrok nakazujący raperowi Mieszkowi Sibilskiemu przeproszenie Dody za nazwanie jej m.in. "blacharą". Sprawa wróci do sądu apelacyjnego w Poznaniu. Jednocześnie SN potwierdził, że raper naruszył dobra osobiste Dody.

 • Doda i Mieszko przed wyrokiem

  Przypomnijmy, że trwająca ponad 2 lata rozprawa dotyczy piosenki Grupy Operacyjnej "Podobne przypadki". Duet Mieszko Sibilski i Ziemowit Brodzikowski rapuje w niej o rzekomym rozwodzie Dody(...) i jej menedżerką Mają Sablewską, która wystąpiła w roli świadka. Swoją opinię zaprezentował również powołany biegły językoznawca. "Siła argumentów po stronie Grupy Operacyjnej była tak wielka że Doda...

 • Mieszko znów dostał list od Dody

  Mieszko z Grupy Operacyjnej ujawnił na swoim blogu, że Doda postanowiła odwołać się od wyroku w głośnej sprawie o zniesławienie w piosence "Podobne przypadki".

 • Pamiętacie Grupę Operacyjną? Mieszko Sibilski kończy 35 lat

  Zielonogórska Grupa Operacyjna swoje początki miała jeszcze w 1996 roku, jednak faktycznie rozpoczęła działalność na początku XXI wieku, kiedy to Mieszko Sibilski (raper) i Ziemowit Brodzikowski(...) utworu "Podobne przypadki" w serwisie Teksciory.pl! W listopadzie 2009 roku zapadł wyrok w sądzie rejonowym w Zielonej Górze, który oddalił powództwo Dody, a w uzasadnieniu stwierdzono, że Doda sama...

 • Mieszko: rok szczurów cz. 3

  Specjalnie dla INTERIA.PL swoje podsumowanie 2008 roku przygotował Mieszko Sibilski z duetu Grupa Operacyjna. Poniżej część trzecia - z Dodą, Sopotem, spiskiem radio wym i "Mam talent".

 • Mieszko: rok szczurów cz. 1

  Specjalnie dla INTERIA.PL swoje podsumowanie 2008 roku przygotował Mieszko Sibilski z duetu Grupa Operacyjna. Poniżej część pierwsza.

 • Mieszko: rok szczurów cz. 2

  Specjalnie dla INTERIA.PL swoje podsumowanie 2008 roku przygotował Mieszko Sibilski z duetu Grupa Operacyjna. Poniżej część druga - z Marylą Rodowicz, Opolem, Sopotem i występami Orłów Beenhakkera.

 • Znów zaatakował Dodę!

  Wymiana na lini Doda - Grupa Operacyjna trwa. Raper Mieszko porównał piosenkarkę do... Toudiego z popularnej kreskówki"Gumisie"!

 • Musi przeprosić Dodę

  Raper Mieszko Sibilski musi przeprosić Dorotę "Dodę" Rabczewską - uznał w piątek (8 lipca) poznański sąd apelacyjny. Wokalistka poczuła się obrażona treścią jednej z piosenek oraz wpisem na stronie internetowej zespołu Grupa Operacyjna.