• Informacje na temat:

  doda na otwarciu

Artykuły na temat: doda na otwarciu
 • "Doda wróć do rocka". Wytwórnia odpowiada

  Ponad 600 podpisów widnieje pod apelem fanów Dody do wytwórni Universal. Na hasło "Doda wróć do rocka" zdecydowali się odpowiedzieć adresaci petycji.

 • Doda po wypadku broni fanów: Nie ma tu winnych

  ..."Chciałabym, aby ten wypadek był jedynym przykrym incydentem z trasy, który będziemy wspominać za jakiś czas z uśmiechem jak wyzdrowieję. Na pewno nie pozwolę, żeby moja i moich fanów ulubiona trasa koncertowa skończyła się wśród tak przykrych emocji" - tak skomentowała Doda na CZATerii upadek ze sceny podczas koncertu w Mszanie (Śląskie).

 • Doda komentuje tęczową kreację z Disco pod Gwiazdami w Białymstoku: Nie będę chować się jak tchórz

  Rodowicz , Urszula , Mezo oraz Ewa Jach . Największą uwagę widzów oraz mediów skupiła jednak Doda . Wokalistka postanowiła po raz kolejny otwarcie zaprezentować swoje wsparcie dla środowisk LGBTQ. Doda zaśpiewała piosenkę "Odkryjemy miłość nieznaną" Alicji Majewskiej ( posłuchaj! ). Z kolei zapowiadając swój utwór "Dwie bajki" ( posłuchaj! ) apelowała ze sceny: "Miłość uwalnia...

 • Doda zaatakowała Karolinę Korwin-Piotrowską

  Wokalista Dorota 'Doda' Rabczewska skrytykowała dziennikarkę Karolinę Korwin-Piotrowską za felieton poświęcony chorobom gwiazd.

 • Doda prosi o wyrozumiałość

  Po raz pierwszy od wypadku na koncercie w Mszanie Doda spotka się z fanami dziś w Krakowie. A po godz. 17.00 wokalistka będzie gościem naszej CZATerii.

 • Ile zarabia Doda? Czy każdy hotel, w którym bywa musi mieć dla niej specjalny czerwony dywan? Czy uprawia seks grupowy? Kontrowersyjna piosenkarka wyjawia swoje tajemnice.

 • Doda na Dzień Dziecka?

  ...kupić koszulki, m.in. takie, jakie piosenkarka nosiła podczas show "Gwiazdy tańczą na lodzie" oraz ubrania Doda Collection. Jak informuje oficjalna strona piosenkarki, otwarcia Doda Collection nastąpi...

 • Doda ma romans na lodzie?

  Doda wie, jak się pocieszyć. Ze strony Radosława Majdana spotkały ją same rozczarowania, więc szybko się rozejrzała wokół siebie i znalazła nowego adoratora - pisze "Fakt". Gazeta sugeruje, że między Dodą a Igorem "zaiskrzyło" od pierwszego odcinka: "Rzucali sobie zalotne spojrzenia, szeptali ukradkiem do ucha, tak by nikt nie widział, i czule się obejmowali" - czytamy. Teraz Doda otwarcie...

 • Open'er: Chopin, Doda i Nergal

  Gwiazdami drugiego dnia Open'er Festival w Gdyni byli m.in. nieobliczalni Die Antwoord, ekscentryczna Grace Jones czy będący w przededniu wydania oczekiwanego albumu Klaxons. Natomiast koncert największej piątkowej gwiazdy - Massive Attack, nasączony był odniesieniami do polskiej kultury, polityki i show-biznesu.

 • Doda w górę, Gaga w dół. A na czele...

  ...jesteśmy..." - spada na 3. miejsce. Nieważne jak długo ich nie było - nasza recenzja nowego Myslovitz W górę wędruje uważająca się za królową polskiego rynku Doda z płytą "Siedem pokus głównych...

Wideo na temat: doda na otwarciu
 • Doda o Majdanie, Nergalu i nowej płycie

  Podczas imprezy towarzyszącej otwarciu nowego klubu w Krakowie Doda opowiedziała w rozmowie z Interia.tv o swoich wspomnieniach dotyczących tego miasta. Zdradziła także, że Nergal wraca do formy po przeszczepie.