• Informacje na temat:

  doda na plaży

Artykuły na temat: doda na plaży
 • ...jest piosenka o plaży Diamond Beach, którą widać z okien hotelu. Sama Doda o tej sytuacji mówi krótko: "Tomek był moim przyjacielem. Nie chcę kopać leżącego". Maja Sablewska nie wierzy w ani jedno(...) Dorota Doda Rabczewska (23 l.). A "Diamond Bitch" to tytuł pierwszego solowego albumu Dody, który ukazał się trzy tygodnie temu. "To bez wątpienia prowokacja! Więcej, moim zdaniem to nieudolna próba...

 • Doda i Bohdan Łazuka w duecie!

  ...się na albumie? "Będzie ciekawie, bo zaśpiewam z Dodą , Markiem Piekarczykiem , Maćkiem Maleńczukiem " - wylicza Łazuka i dodaje: "Będzie to repertuar od rapu do jazzu". Singel nagrany w duecie(...) nocy, o refleksji" - mówił PAP Life Łazuka. Kiedy ukaże się album? "Prawdopodobnie jesienią, teraz jest okres wakacyjny, ludzie siedzą na plaży" - mówi Łazuka.

 • Jak Doda rozgrzała atmosferę?

  Znana wokalistka Doda nie tylko pojawiła się na gali rozdania Telekamer "Tele Tygodnia" 2010, ale także - razem z Darkiem Maciborkiem - wkroczyła na scenę, by wręczyć statuetkę w kategorii "Muzyka".

 • Gdzie odpoczywa Doda?

  W pierwszej połowie grudnia "Super Express" ogłosił, że Doda razem z Majdanem wybrała się na świąteczne wakacje na wyspę Fidżi. Najpierw mieli zrobić wspólne zakupy we Frankfurcie, gdzie mieli wsiąść(...) miłość na rozgrzanych plażach Jamajki. Z pewnością było gorąco" - pisze "Fakt". "Doda i Radzio od dwóch tygodni wypoczywają w największym ośrodku wypoczynkowym wyspy, Montego Bay. Zanim jednak...

 • Doda i wianuszek adoratorów

  Przed sylwestrowym koncertem we Wrocławiu Doda ładuje akumulatory na egzotycznych wakacjach na Barbadosie.

 • Ania Dąbrowska śpiewa za Dodę?

  ..."Szwindel! To nie Doda śpiewa, ma od tego dublerkę" - takim tytułem czwartkowy (20 marca) "Fakt" opatrzył doniesienia na temat nowej piosenki Doroty Rabczewskiej zatytułowanej "High Life".

 • Doda znów z Radkiem!

  Ci to się jednak muszą kochać - Doda wybrała się na wakacje na Fidżi ze swoim mężem Radkiem Majdanem, z którym podobno się rozwodzi!

 • Doda w plenerze w klipie "Nie pytaj mnie"

  W sieci pojawił się utwór do teledysku Dody "Nie pytaj mnie". Wokalistkę w klipie oglądać można m.in. na plaży.

 • Jak Doda rozgrzała atmosferę?

  Znana wokalistka Doda nie tylko pojawiła się na gali rozdania Telekamer "Tele Tygodnia" 2010, ale także - razem z Darkiem Maciborkiem - wkroczyła na scenę, by wręczyć statuetkę w kategorii "Muzyka".

 • Tabloid ma przeprosić Dodę

  ...40 tys. zł zadośćuczynienia (chciała 100 tys.) za publikację bez jej zgody zdjęć topless na plaży w Grecji. Doda ma wytoczyć też proces "Faktowi", który pisał o kryzysie jej małżeństwa. W innym(...) o ewentualnej apelacji zdecyduje jego mocodawca i przyznaje, że redakcja "coś tam przeskrobała". Doda poczuła się dotknięta opublikowaną w "SE" fotografią z zeszłorocznego rozdania nagród...