• Informacje na temat:

  doda na swoich koncertach

Artykuły na temat: doda na swoich koncertach
 • Doda zawiesza karierę i zaprasza na ostatnie koncerty

  Doda potwierdziła na swoim Facebooku, że po ostatnich marcowych koncertach, robi sobie przerwę od muzyki. Co planuje w najbliższym czasie popularna wokalistka?

 • Doda znów ze Slashem! Tym razem na koncercie Guns N'Roses

  ...8 i 9 kwietnia w Las Vegas zagrała grupa Guns N'Roses w składzie z wracającymi do zespołu po latach Slashem i Duffem McKaganem. Na jednym z koncertów gościła Doda, która pokazała swoje zdjęcie ze Slashem zza kulis.

 • Doda kopią Aguilery?!

  Jestem jedyna, niepowtarzalna i wyjątkowa! - tak mówi o sobie Doda (23 l.). Ale czy faktycznie jest tak oryginalna, jak twierdzi? Nie! Wyzywająca Doda okazuje się jedynie kopią Christiny Aguilery (27 l.) - dowodzi "Super Express".

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Doda organizuje koncert i jednoczy polskie gwiazdy

  Doda wstrząśnięta ostatnimi wydarzeniami - zabójstwem prezydenta Gdańska i napięciami, które ta tragedia znów obudziła, dzieląc społeczeństwo - postanowiła zorganizować koncert pod hasłem "Artyści Przeciw Nienawiści". Wokalistka zapowiedziała wydarzenie z udziałem największych gwiazd.

 • ...w swoich domach moich wspaniałych wypocin". "Tak bardzo się starałam, żeby się udało i jestem na pierwszym miejscu!" - Doda nie kryje radości. Na koniec "złota" wokalistka wystosowała jeszcze "apel" do(...)"Jestem cudowna nieziemska, niezastąpiona i rozbrajająco nieskromna! Mam Złota płytę! Tak się cieszę, że masakra" - pisze Doda na oficjalnej stronie. "Sprawiliście mi ogromną radość i satysfakcję...

 • Doda apeluje w sprawie koronawirusa: Co z klubami i dyskotekami?

  Doda na Instagramie zwróciła uwagę na ważny problem. Zwróciła uwagę, że odwołano imprezy masowe oraz pozamykano kina i teatry, ale zapomniano o klubach i dyskotekach.

 • Doda skarży się, że nie chcą jej w TVP

  W środę wieczorem Dorota Rabczewska prowadziła relację na Instagramie, podczas której odpowiadała na pytania fanów. Gdy została zapytana o to, co sądzi na temat Andrzeja Dudy, wokalistka przypomniała pamiętne zdarzenie z roku 2016, kiedy podczas gali 25-lecia „Super Expressu” wręczyła prezydentowi ze sceny kawałek tortu. Uwieczniona na zdjęciach scena była głośno komentowana, a Doda do dziś...

 • Eurowizja 2017: Podczas krajowych eliminacji wystąpi Doda. Sprawdź szczegóły koncertu

  Do piątku (10 lutego) przesunięto termin przyjmowania zgłoszeń do krajowych eliminacji do Eurowizji. Tymczasem poznaliśmy szczegóły dotyczące koncertu polskich preselekcji. Wieczór swoim występem uświetni m.in. Doda.

 • Doda w żałobie. Wystawiła bilety na koncert Guns N' Roses w Chorzowie

  Osobiste dramaty (śmierć ukochanej babci, odejście psa Bandziora) sprawiły, że Doda postanowiła wystawić na aukcję bilety na koncert Guns N' Roses w Chorzowie (9 lipca), które otrzymała od Slasha, gitarzysty tej amerykańskiej formacji.

 • Doda zrezygnowała z koncertu Guns N' Roses w Chorzowie. Co robiła w tym czasie?

  Doda , która była jednym z supportów Gunsów na ich poprzednim koncercie w Gdańsku w czerwcu 2017 r. Znajomość polskiej wokalistki z jednym z najlepszych gitarzystów w historii rocka sięga jeszcze wcześniej - w listopadzie 2015 r. ku sporemu zaskoczeniu Doda gościnnie pojawiła się u boku Slasha w Atlas Arenie w Łodzie, gdzie zaśpiewała przebój "Sweet Child O' Mine" Guns N' Roses. Ze względu...

Zdjęcia na temat: doda na swoich koncertach
Wideo na temat: doda na swoich koncertach
 • Doda na Telekamerach 2019: Wyprowadziłam się z Warszawy

  Ostatnie miesiąca dla Dody to okres intensywnej pracy. Wokalistka promuje album "Dorota", przygotowuje się do własnej trasy oraz specjalnego koncertu Artyści Przeciw Nienawiści. Znalazła jednak czas, aby pojawić się na gali Telekamer Tele Tygodnia 2019, podczas której wręczyła jedną z nagród. W ostatnim czasie wokalistka podjęła decyzję o wyprowadzeniu się z Warszawy. Wszystko przez smog, który niszczył jej struny głosowe. - Nie mieszkam w Warszawie od prawie miesiąca, przyjeżdżam tam tylko...