• Informacje na temat:

  doda najnowszy teledysk

Artykuły na temat: doda najnowszy teledysk
 • Doda: Mój najnowszy teledysk będzie pełen ukrytych symboli

  Wokalistka pracuje nad drugim teledyskiem do utworu z ostatniej płyty zespołu Virgin. Klip promujący piosenkę "Sens" będzie artystyczny i pełen ukrytych znaczeń. Gwiazda pojawi się w nim między innymi jako motyl zamknięty w szklanej gablocie.

 • Doda i Virgin: "Niebezpieczna kobieta" (teledysk do filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety")

  Poniżej możecie zobaczyć premierowy teledysk grupy Virgin z Dodą w roli wokalistki. Utwór "Niebezpieczna kobieta" promuje najnowszy film Patryka Vegi "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

 • Doda w "Tańcu z gwiazdami" ("Sens" Virgin)

  Gościem dzisiejszego (5 maja) półfinału "Tańca z gwiazdami" będzie Doda, która wraz z grupą Virgin zaprezentuje najnowszy singel "Sens".

 • Doda: Moje serce krwawi

  Wiem, że teraz rock'n'roll nie jest modny i moje serce przez to krwawi - mówi Doda, która w swojej twórczości wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich słuchaczy.

 • Doda znów z Virgin: "Niebezpieczna kobieta" i "Pitbull"

  Najnowszy film Patryka Vegi "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" promować będzie piosenka zespołu Virgin, do którego po 10 latach wróciła Doda. To może być udany eksperyment, zwłaszcza, że Doda jest koneserką męskiego kina i, jak przyznaje, sama jest niebezpieczną kobietą. Na razie poznaliśmy anglojęzyczną wersję utworu - "Hard Heart".

 • Doda poszła w disco ("Nie pytaj mnie")

  Doda właśnie opublikowała swój najnowszy singel "Nie pytaj mnie", który zapowiada jej trzecią solową płytę. Nagranie w kilka godzin od premiery zanotowało jednak na razie niewiele ponad 23 tys(...) pierwszym przesłuchaniu" - czytamy pod utworem. W piątek wieczorem (26 czerwca) ma się pojawić również teledysk do "Nie pytaj mnie". Sprawdź tekst utworu "Nie pytaj mnie" w serwisie Tekściory.pl...

 • Doda pokazuje ślub i wesele (teledysk "Miłość na etat")

  To może być spora niespodzianka - ujęcia ze ślubu i wesela Dody i Emila Stępnia znalazły się w najnowszym teledysku wokalistki, "Miłość na etat".

 • Doda była w niebezpieczeństwie? Organizator ostro zaprzecza

  Doda musiała przerwać swój koncert w Polichnie z powodu wielkiej ulewy. Na Facebooku napisała, że występu mało nie przypłaciła życiem. Na jej słowa ostro zareagował wójt Szastarki, czyli jeden z organizatorów imprezy.

 • Doda prosto na szczyt!

  ...czasów! Jej najnowszy hit "Nie daj się" nie ma sobie równych i zostawia resztę daleko w tyle wszystkie inne" - dodaje FLO-rida. Dodajmy, że najwyraźniej podoba Wam się ten klip, gdyż obecnie jest na(...), natomiast scenariusz napisała Doda. Zdjęcia do teledysku powstały na terenie Warszawy, między innymi na lotnisku Bemowo. Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL!

 • Doda: Plany na 2005 rok

  ...stronach portalu INTERIA.PL możesz obejrzeć najnowszy teledysk zespołu Virgin do piosenki "Nie zawiedź mnie". Aby zobaczyć klip, kliknij na ikonkę "Zobacz teledysk".(...)Doda i grupa Virgin mają zamiar wystąpić w krajowych eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizja, a także na festiwalu w Opolu. Doda jest przekonana, że jej zespół odniesie wówczas sukces, dzięki...