• Informacje na temat:

  doda - nie daj się

Artykuły na temat: doda - nie daj się
 • Doda z nagim biustem: Jeszcze tylko płaszcz

  Ponad 50 tys. polubień zdobyło zdjęcie Dody zrobione przez nią w łazience przed koncertem w Straszęcinie.

 • Doda: Jedna na milion

  Niedawno została laureatką specjalnej Platynowej Telekamery. W "Tele Tygodniu" Doda opowiada o muzycznych planach, zdradza też, co dodaje jej energii i jakie są mroczne strony popularności.

 • Doda odwołuje koncerty i zawiesza działalność zawodową. Fani w szoku

  Smutne wieści ma dla swoich fanów Doda. Wokalistka opublikowała w mediach społecznościowych informację, że odwołuje wszystkie swoje koncerty. Powodem jest choroba nowotworowa jednego z członków jej rodziny.

 • Doda poważnie chora? Boi się, że straci słuch

  Na swoim Instagramie Doda wyraziła obawy, że jest poważnie chora. Lekarze na razie nie wiedzą, co jej dolega.

 • Ścibakówna i Englert zachwycili Dodę

  Pełną parą idą prace nad nowym filmem Marii Sadowskiej produkowanym przez Dorotę Rabczewską-Stępień. W środę, 8 lipca, pierwsze dni zdjęciowe mieli na planie Jan Englert i Beata Ścibakówna. Doda zachwyciła się ich występem, czego wyraz dała w swojej relacji na Instagramie.

 • Doda szasta kasą

  Na swój występ na festiwalu w Opolu Doda przyszykowała kilka niespodzianek...

 • Doda oddaje nagrodę

  Zwycięstwo na Sopot Hit Festival uhonorowane zostało także nagrodami pieniężnymi. Doda jednak nie chce 50 tysięcy złotych.

 • Wiśniewski wycałował Dodę

  Czyżby wielkie pojednanie pomiędzy Michałem Wiśniewskim a Dodą? Lider Ich Troje ujawnił, że pogratulował Dodzie wygranej na Sopot Hit Festival.

 • Doda prosi fanów o radę

  Doda zapytała swoich fanów na Facebooku o sprawdzone sposoby na strach przed lataniem. Piosenkarka wyznała, że jest zdenerwowana już po wejściu do samolotu. Spadochron, butla z tlenem, różaniec - takie rady przesłali fani.

 • Doda szykuje miazgę

  ...16 kwietnia w Toruniu rozpocznie się trasa koncertowa Dody "Rock'n'Roll Palace Tour". Wokalistka w ten sposób zapowiada swoją drugą solową płytę "The Seven Temptations".

Zdjęcia na temat: doda - nie daj się
Wideo na temat: doda - nie daj się
 • Bójka Dody i Szulim: Poważny błąd policji?

  Po gali Niegrzeczni 2014 w Chorzowie Doda pobiła się z Agnieszką Szulim. Do incydentu doszło w toalecie chorzowskiego klubu Kultura, gdzie gwiazdy bawiły się na after party. Dziennikarka chciała zgłosić napaść policji, jednak ze względu na wypity wcześniej alkohol oraz znikome ślady pobicia funkcjonariusze odmówili przyjęcia skargi. Adwokat Katarzyna Janowska skomentowała zachowanie

 • Doda o swoich problemach z kręgosłupem

  Dorota Rabczewska od kilku lat zmaga się z problemami z kręgosłupem. Parę razy z tego powodu trafiała do szpitala, można ją też było zobaczyć w kołnierzu ortopedycznym. Negatywny wpływ na kondycję jej kręgosłupa ma między innymi chodzenie w butach na wysokich obcasach, jednak gwiazda nie potrafi z tego zrezygnować. Kilka dni temu podczas jednego z występów w ramach jej nowej trasy koncertowej

Dyskusje na temat: doda - nie daj się
 • Re: "M jak miłość": Rozstania i powroty

  ?" - spyta Janka i doda,że podczas spaceru szkoda jej się zrobiło tych stworzeń i postanowiła wszystkie przygarnąć.Wojtek nie zaprotestuje bo kocha Jankę a fakt,że jest na koty uczulony postanowi(...), czy ty masz romans? Z Sonią?Budzyński odpowie:"Bingo" a Marta wróci do Marysi pożyczyć od niej siekierę." Tylko daj ją do naostrzenia" - rzuci jej na odchodnym Maria - "strasznie się na tej Teresie