• Informacje na temat:

  doda nogi

Artykuły na temat: doda nogi
 • Tajemnicza Doda

  ..."Zaczął się nowy etap mojego życia, spowodowany co prawda przykrą sytuacją prywatną, o której pewnie będzie już niedługo głośno" - to tajemnicza słowa do fanów, które Doda umieściła na swojej stronie internetowej.

 • Czy seria bezdotykowych masaży postawi 23-letnią Dorotę Rabczewską na nogi?

 • Doda: "Dość oszukiwania!"

  ...rozcięciu można było podziwiać nie tylko zgrabne nogi naszej gwiazdy, ale i... niezwykle intymną część kobiecego ciała, której majteczki pechowo nie zasłoniły" - napisał środowy "Super Express".

 • Kiedy Doda spoważnieje?

  Doda opowiada portalowi INTERIA.PL o wielkiej szansie, jaka przed nią stoi, o tym, w jakiej sytuacji musiałaby "strzelić sobie w łeb", zdradza również, dlaczego wciąż nie chce spoważnieć.

 • Doda: W rodzinie pojawił się nowotwór. Wokalistka ujawniła, kto walczy z chorobą

  Na swoim profilu na Facebooku Doda podziękowała fanom za słowa wsparcie, które okazali jej po ogłoszeniu, że w rodzinie pojawił się nowotwór. Okazało się, że z chorobą zmaga się tata wokalistki, były sztangista Paweł Rabczewski.

 • Doda wraca w maju!

  Przypomnijmy, że Doda na początku kwietnia doznała uszkodzenia kręgosłupa, gdy próbowała pomóc sąsiadowi podnieść wózek. Konieczna była poważna operacja, po której wokalistka zmuszona jest wypoczywać w domu. - Chodzę sobie na krótkie spacerki, dotleniam się. Poza tym dużo leżę, wypoczywam i objadam się - opowiadała Doda kilka dni temu w rozmowie z INTERIA.PL. Najwyraźniej ten sposób rehabilitacji...

 • Doda znów w szpitalu!

  ...należałoby do najprzyjemniejszych" - podkreśla Doda. Wokalistka wierzy, że niedyspozycja okaże się chwilowa. "Marzę o tym, aby jak najszybciej postawić się na nogi". Zobacz zapowiedź trasy "Rock'n'Roll Palace(...) mogłam doczekać się, kiedy zaprezentuje Wam moje niespodzianki i spotkamy się wszyscy na koncercie" - napisała Doda przed niedzielnym występem w Międzyzdrojach. Miał to być drugi występ na rozpoczętej...

 • Ile zarabia Doda? Czy każdy hotel, w którym bywa musi mieć dla niej specjalny czerwony dywan? Czy uprawia seks grupowy? Kontrowersyjna piosenkarka wyjawia swoje tajemnice.

 • Doda na własnych nogach

  ..."Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Wczoraj po 15 udało mi się stanąć na własnych nogach" - napisała Doda po poważnej operacji kręgosłupa w liście przekazanym INTERIA.PL przez Macieja Durczaka, menedżera grupy Virgin. Przypomnijmy, że do urazu doszło w niedzielę, 2 kwietnia, gdy wokalistka pomagała sąsiadowi wnieść wózek po schodach.

 • Doda już po operacji

  Informowaliśmy już, że w środę, 5 kwietnia, Dorota "Doda" Rabczewska przeszłą poważną operację kręgosłupa. Jak poinformował INTERIA.PL Maciej Durczak, menedżer grupy Virgin, wstępne rokowania są dobre. Do urazu doszło w niedzielę, 2 kwietnia, gdy Doda pomagała sąsiadowi wnieść wózek po schodach.

Zdjęcia na temat: doda nogi
Wideo na temat: doda nogi
Dyskusje na temat: doda nogi