• Informacje na temat:

  doda nowa piosenka

Artykuły na temat: doda nowa piosenka
 • Doda: Nawarzyłam, pijcie do dna - nowa piosenka "Wkręceni (High Life)"

  ..."Wiem, że kazałam Wam długo czekać na nowe dźwięki. Ale na dobre się czeka! Nad singlem pracowałam kilka długich tygodni i jestem z niego dumna!" - mówi Doda o nowym utworze. Sprawdź tekst nowej piosenki Dody w serwisie Teksciory.pl! Utwór zapowiada także film "Wkręceni" Piotra Wereśniaka. Nowa komedia autora "Och, Karol 2" i "Nie kłam kochanie" ma pojawić się na początku 2014 r. Piosenkę...

 • Doda się żegna

  Na oficjalnej stronie piosenkarki można posłuchać 30-sekundowego fragmentu nowej piosenki.

 • Doda czy Video?

  Po rozpadzie grupy Virgin Doda odniosła sukces solową płytą "Diamond Bitch". W jej ślady idzie nowa grupa Video, na czele której stoi Tomasz Lubert, gitarzysta i główny twórca przebojów Virgin.

 • Doda: Wszyscy są zaskoczeni

  Ponad 570 tysięcy odtworzeń w dwa tygodnie zanotowała piosenka "Wkręceni (High Life)" Dody.

 • Doda w "The Voice of Poland": Występ i zapowiedź płyty ("Nie wolno płakać")

  Jednym z gości finału "The Voice of Poland" była Doda. Wokalistka zapowiedziała album, trasę koncertową i wykonała na scenie singel "Nie wolno płakać".

 • Doda rozczarowana brakiem promocji "Nie wolno płakać". "15 lat bez wsparcia"

  Doda na Instagramie wylała swoje żale w stosunku do głównych radiostacji w Polsce. Piosenkarka zarzuciła im brak promowania jej twórczości. "Czy muszę umrzeć, by z głośników mógł zabrzmieć mój głos?" – zapytała.

 • Doda na ostro. Oceń!

  Na oficjalnej stronie została ujawniona druga piosenka z nowego albumu Dody. Jako pierwszą poznaliśmy "Bad Girls". Posłuchaj "My Way Or No Way": Od momentu ujawnienia utworu "Bad Girls" nowa odsłona strony Dody zanotowała ponad 260 tysięcy wizyt. Kolejna piosenka pojawi się o północy z poniedziałku na wtorek (5/6 lipca). Na witrynie wokalistki można oddawać głosy na nowe nagrania...

 • Doda: Wolne chwile w studiu

  Dorota "Doda " Rabczewska, wokalistka zespołu Virgin, kończy obecnie prace nad partiami wokalnymi nagrywanymi na potrzeby jego najnowszego albumu, zatytułowanego nieco tajemniczo "Ficca". Według ostatnich informacji, płyta trafi do sklepów ostatecznie 17 października.

 • Recenzja Doda "Dorota": Przepoczwarzenie

  Doda zmienia wizerunek. Z rozrabiary i skandalistki pragnie stać się dojrzałą i stateczną artystką. Trudne zadanie, prawda? I chwilowo dla niej samej zbyt trudne.

 • "Elektryczna" Doda jako syrena: Nudna czy hipnotyzująca?

  ...:)" - napisała na swoim profilu na Facebooku Doda pod koniec kwietnia. Wokalistka od tego czasu podgrzewała atmosferę, dyskutując z krytycznymi opiniami osób, które po emisji trailera porównywały ją do Lady(...) drugie dno, nic tam nie jest przypadkowe. Metamorfoza w syreny również ma swój ukryty sens. Czekam na Wasze osobiste interpretacje" - napisała Doda na swoim profilu na Facebooku. W ciągu kilkunastu...

Wideo na temat: doda nowa piosenka