• Informacje na temat:

  doda nowe piosenki

Artykuły na temat: doda nowe piosenki
 • Recenzja Doda "Dorota": Przepoczwarzenie

  Doda zmienia wizerunek. Z rozrabiary i skandalistki pragnie stać się dojrzałą i stateczną artystką. Trudne zadanie, prawda? I chwilowo dla niej samej zbyt trudne.

 • Doda: Nawarzyłam, pijcie do dna - nowa piosenka "Wkręceni (High Life)"

  ..."Wkręceni (High Life)" to tytuł nowej piosenki Dody. W ten sposób wokalistka zapowiada szykowaną na 2014 roku nową płytę.

 • Doda kończy nową płytę. Zdjęcia z planu teledysku "Nie wolno płakać"

  ..."Ostatnie dwie piosenki i płyta skończona" - zapowiedziała Doda na swoim Instagramie.

 • Doda idzie w nowym kierunku?

  Kordowicz zajmowała się interesami Justyny Steczkowskiej. Wśród podopiecznych nowej menedżerki Dody są także m.in. Maria Sadowska i Natalia Nykiel. "Doda pracuje właśnie nad nowym albumem. Co do utworów 'Riotka' i 'Nie pytaj mnie', nie są one kierunkiem muzycznym, w którym Doda będzie zmierzać. Miłego dnia!" - tak odpowiedziała Monika Kordowicz na pytania fanów wokalistki. "Nowe projekty...

 • Doda: Nowy klip, nowe zdjęcia

  ..."2 bajki" to tytuł najnowszego przeboju zespołu Virgin, którego wokalistką jest Dorota "Doda" Rabczewska. O nakręconym do niego klipie, który możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL, rozmawialiśmy z Tomkiem Lubertem, gitarzystą i kompozytorem piosenek Virgin. W teledysku Doda wcieliła się w rolę płatnej morderczyni.

 • Doda i Cichopek w nowym show!

  Irena Santor, Doda oraz Tomasz Karolak znaleźli się w jury nowego muzycznego show Polsatu "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us". Program, który zadebiutuje na antenie 13 marca, poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maryjusz Kałamaga z kabaretu Łowcy B.

 • Doda i "Nie wolno płakać" przed finałem "The Voice of Poland". Nowa płyta w 2019 r.

  Do sieci trafił fragment nowego singla Dody. Utwór "Nie wolno płakać" wykona po raz pierwszy na żywo w sobotnim (1 grudnia) finale "The Voice of Poland".

 • Gitarzystka Jacksona u Dody

  ..."The Seven Temptations". Doda zapowiedziała także premierę polskiej wersji piosenki "Bad Girls". "Jestem dumna ze współpracy z moimi producentami - Łukaszem Targoszem i grupą 5Element, która w głównej(...)" Jacksona). Z kolei taneczny 5th Element dał się poznać z płyty nagranej wraz z Korą ("Metamorfozy"). A jak Wam się podobają nowe piosenki Dody? Czekamy na Wasze głosy i komentarze! Zobacz teledyski...

 • Doda na ostro. Oceń!

  ...pierwsze trzy płyty. Ta płyta nie będzie powrotem starych. To będzie na pewno rock w zupełnie nowej odsłonie, bardzo elektronicznej i bardzo nowoczesnej" - zapowiadała niedawno Doda w "Fakcie". A jak Wam się podobają nowe piosenki Dody? Czekamy na Wasze głosy i komentarze! Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL.

 • Kombii, Doda, Czesław... Kto zawładnie Opolem?

  Czesław Mozil kontra Agnieszka Chylińska, recitale Kombii i Dody, koncert z piosenkami Kabaretu Starszych Panów - to główne atrakcje festiwalu Opole 2010, nazywanego "świętem polskiej piosenki".

Wideo na temat: doda nowe piosenki