• Informacje na temat:

  doda o rozstaniu z nergalem wywiad

Artykuły na temat: doda o rozstaniu z nergalem wywiad
 • Doda: Nie mam kontaktu z Nergalem

  Rabczewska zaczyna wywnętrzać się w mediach na temat rozstania z Darskim . W jednym z wywiadów przyznała, że ich kontakt całkowicie się urwał.

 • To Nergal rzucił Dodę?!

  Według najnowszych informacji, związek Dody z Nergalem zakończył się z inicjatywy lidera Behemotha. " Adam miał dość tego związku" - mówi znajomy Darskiego .

 • Nergal potwierdza rozstanie!

  Niedawno Doda oficjalnie potwierdziła, że rozstała się z Nergalem. Teraz w wywiadzie dla amerykańskiego portalu mówi o tym sam Darski .

 • Doda jest zrozpaczona

  Dorota po rozstaniu z Nergalem czuje się podobno bardzo samotna. "Nie daje sobie z tym rady" - mówi jej znajomy.

 • Ten rok nie należał do Dody

  Gwiazdą, która wzbudzała w Was największe emocje w 2009 roku nie była - jak przez ostatnie kilka lat - Doda , a Alicja Bachleda-Curuś ! Romans polskiej aktorki z hollywoodzkim gwiazdorem był hitem tegorocznych rubryk plotkarskich.

 • Koniec związku Dody i Nergala?

  ...słowa Dody z jednego z wywiadów, w którym sugeruje ona, że związek z Nergalem rzeczywiście wisi na włosku: "Żyjemy teraz na odległość, trudno powiedzieć, co będzie. Tak naprawdę nic nie jestem w stanie(...)W styczniu pisaliśmy, że według pewnych informacji Doda (27 l.) i Nergal (34 l.) nie są już parą.Mieli rozstać się w wakacje, tuż przed zdiagnozowaniem u lidera Behemotha białaczki. W tej sytuacji...

 • "Nie w takim Adamie się zakochałam"

  Doda udzieliła kolejnego "pierwszego wywiadu po rozstaniu" z Nergalem . Tym razem postanowiła zdradzić nieco więcej szczegółów dotyczących rozpadu ich związku.

 • Chylińska - rockowa dotąd wokalistka zaskoczyła wszystkich nagrywając taneczną płytę "Modern rocking". Pojawiła się również jako jurorka w II edycji programu "Mam talent". Doda - na łamach tabloidów gościła dzięki nowego związku z Nergalem, wokalistą metalowej grupy Behemoth. Pod koniec roku rozstała się także z dotychczasową menedżerką, Mają Sablewską. Anna Mucha - schudła, rozebrała się do...

Wideo na temat: doda o rozstaniu z nergalem wywiad
 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.

 • Wspaniała

  Wiosna 1958 roku. Pochodząca z małego miasteczka Rose Pamphyle (Déborah François) postanawia wyjechać do Lisieux i poszukać pracy. Czyniąc to ma nadzieję uciec przed czekającym ją zaaranżowanym małżeństwem. Po przyjeździe do miasta udaje się na rozmowę kwalifikacyjną do charyzmatycznego właściciela firmy ubezpieczeniowej Louisa Écharda (Romain Duris). Wywiad okazuje się być fiaskiem, ale na szczęście dziewczyna ma jeszcze jeden ukryty talent. Potrafi w ekspresowym tempie pisać na maszynie....

 • Pięćdziesiąt twarzy Greya

  Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści E.L Jamesa "50 twarzy Greya". Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem. Niezwykle przystojny i błyskotliwy mężczyzna budzi w młodej dziewczynie szereg sprzecznych emocji. Fascynuje ją, onieśmiela, a nawet budzi strach. Przekonana, że ich spotkania nie należało do udanych, próbuje o nim zapomnieć - tyle że on zjawia się w sklepie, w którym Ana pracuje, i prosi o drugie spotkanie.