• Informacje na temat:

  doda o rozstaniu z nergalem wywiad

Artykuły na temat: doda o rozstaniu z nergalem wywiad
 • Doda: Nie mam kontaktu z Nergalem

  Rabczewska zaczyna wywnętrzać się w mediach na temat rozstania z Darskim . W jednym z wywiadów przyznała, że ich kontakt całkowicie się urwał.

 • To Nergal rzucił Dodę?!

  Według najnowszych informacji, związek Dody z Nergalem zakończył się z inicjatywy lidera Behemotha. " Adam miał dość tego związku" - mówi znajomy Darskiego .

 • Nergal potwierdza rozstanie!

  Niedawno Doda oficjalnie potwierdziła, że rozstała się z Nergalem. Teraz w wywiadzie dla amerykańskiego portalu mówi o tym sam Darski .

 • Doda jest zrozpaczona

  Dorota po rozstaniu z Nergalem czuje się podobno bardzo samotna. "Nie daje sobie z tym rady" - mówi jej znajomy.

 • Ten rok nie należał do Dody

  Gwiazdą, która wzbudzała w Was największe emocje w 2009 roku nie była - jak przez ostatnie kilka lat - Doda , a Alicja Bachleda-Curuś ! Romans polskiej aktorki z hollywoodzkim gwiazdorem był hitem tegorocznych rubryk plotkarskich.

 • Koniec związku Dody i Nergala?

  ...słowa Dody z jednego z wywiadów, w którym sugeruje ona, że związek z Nergalem rzeczywiście wisi na włosku: "Żyjemy teraz na odległość, trudno powiedzieć, co będzie. Tak naprawdę nic nie jestem w stanie(...)W styczniu pisaliśmy, że według pewnych informacji Doda (27 l.) i Nergal (34 l.) nie są już parą.Mieli rozstać się w wakacje, tuż przed zdiagnozowaniem u lidera Behemotha białaczki. W tej sytuacji...

 • "Nie w takim Adamie się zakochałam"

  Doda udzieliła kolejnego "pierwszego wywiadu po rozstaniu" z Nergalem . Tym razem postanowiła zdradzić nieco więcej szczegółów dotyczących rozpadu ich związku.

 • Chylińska - rockowa dotąd wokalistka zaskoczyła wszystkich nagrywając taneczną płytę "Modern rocking". Pojawiła się również jako jurorka w II edycji programu "Mam talent". Doda - na łamach tabloidów gościła dzięki nowego związku z Nergalem, wokalistą metalowej grupy Behemoth. Pod koniec roku rozstała się także z dotychczasową menedżerką, Mają Sablewską. Anna Mucha - schudła, rozebrała się do...

Wideo na temat: doda o rozstaniu z nergalem wywiad
 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.

 • Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie

  Po ciężkim rozstaniu farmer mieszkający na Dzikim Zachodzie spotyka żonę wyjętego spod prawa rzezimieszka, która postanawia nauczyć go sztuki strzelania z biodra. W ten sposób bohater chce odzyskać miłość ukochanej.

 • Słowo na M

  Wallace (Daniel Radcliffe) nie ma szczęścia do dziewczyn. Samotny, po kolejnym rozstaniu, spotyka Chantry - młodą malarkę. Znajomość przeradza się w przyjaźń, a ta z wolna zaczyna przypominać... miłość? Zrozumieć swoje uczucia pomaga Wallace'owi Allan (Adam Driver). Czy Chantry wybierze wiecznie zamyślonego marzyciela - outsidera, czy jej serce zostanie przy Benie - jej robiącym błyskawiczną karierę w dyplomacji, pewnym siebie narzeczonym...