• Informacje na temat:

  doda odwiedziła

Artykuły na temat: doda odwiedziła
 • Żołnierze chcą Dody!

  Co najlepiej podniesie morale na misji w dalekim Afganistanie? Żołnierze chcą, by ich odwiedziła i zaśpiewała dla nich seksowna Doda - dowiedział się "Fakt".

 • Doda w więzieniu

  Jak donosi "Gazeta Wyborcza", kilkanaście dni temu kontrowersyjna piosenkarka dwa razy odwiedziła w katowickim areszcie skazanego na osiem lat więzienia członka gangu "Krakowiaka". Jej pojawienie się(...) z nim" - potwierdza sędzia Hanna Szydziak, rzeczniczka prasowa Sądu Okręgowego w Katowicach. Doda rozmawiała z gangsterem w sali widzeń katowickiego aresztu. Jej pojawienie się wprawiało w osłupienie...

 • Przychodzi Doda do lekarza

  Popularna piosenkarka odwiedziła okulistę.

 • Doda szaleje na zakupach

  Ok. 7,5 tys. zł wydała Doda na zakupach w Paryżu. Po powrocie do kraju także urządziła rajd po sklepach.

 • Doda w Krakowie: Inauguracja akcji Koncert za jeden uśmiech

  Doda spędziła dzień w Krakowie, gdzie zagrała koncert w fortach Kopca Kościuszki. Jej występ zainaugurował nową, letnią akcję RMF FM - Koncert za jeden uśmiech.

 • Doda: Film "Miasto 44" zrobił na mnie ogromne wrażenie

  Film "Miasto 44" powinni obejrzeć przede wszystkim młodzi ludzie - uważa Doda. Na wokalistce najnowsze dzieło Jana Komasy zrobiło ogromne wrażenie i zmieniło jej sposób patrzenia na świat. Doda przyznaje, że inaczej postrzega teraz powstańców i wszystkich ludzi, którzy brali udział w II wojnie światowej.

 • Doda powinna odpocząć

  W ostatnią sobotę (10 maja) Doda zasłabła tuż po koncercie na warszawskim Bemowie. "Ona jest ciężko chora" - mówi Paweł Rabczewski, ojciec wokalistki.

 • Doda: Jestem wspaniała!

  Popularna wokalistka powiększyła sporą już kolekcję nagród, tym razem o statuetkę MTV Europe Music Award dla najlepszego polskiego wykonawcy. Doda pokonała Kasię Nosowską, O.S.T.R., Monikę Brodkę i Anię Dąbrowską.

 • Doda patronką podstawówki?

  Niestety wybór nie spodobał się dyrekcji - donosi "Fakt". Dotychczasowym patronem szkoły był poeta Władysław Broniewski. Grono pedagogiczne postanowiło jednak dokonać korekty. Uczniowie otrzymali szansę wyboru nowego patrona. W głosowaniu wygrała niespodziewanie Doda. "Serdecznie dziękuję i pozdrawiam wszystkie dzieci ze Szkoły Podstawowej numer 1 w Przasnyszu, które zagłosowały na mnie...

 • Doda na wakacjach: Spustoszenie w barach

  W rozmowie z INTERIA.PL Doda opowiedziała gdzie i w jaki sposób lubi spędzać wakacje. "Opalanko cztery godziny na przód, cztery godziny na tył" to według gwiazdy najlepsza forma odpoczynku.

Zdjęcia na temat: doda odwiedziła
Wideo na temat: doda odwiedziła
 • Była Szyca zdradziła płeć dziecka!

  Była Szyca spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Ojcem został brat nowego chłopaka Dody. Obrotna celebrytka nie próżnuje i stara się dorobić, ile się tylko da. Właśnie stworzyła kolekcję ubrań dla przyszłych mam. Agnieszka Jastrzębska odwiedziła ją podczas sesji zdjęciowej promującej te "cuda". "To rzeczy, które rosną razem z tobą" - przyznała. Przyszła mama zdradziła również, jak się czuje