• Informacje na temat:

  doda opole

Artykuły na temat: doda opole
 • Opole: Tylko Doda!

  ..."I może to dla co niektórych będzie trudne do zniesienia, ale tylko Doda na tym festiwalu zaśpiewała czysto, z energią i profesjonalnie" - komentuje festiwal w Opolu Sara May. Młoda wokalistka wydaje zdecydowane osądy, przez co niektórzy porównują ją z Dodą.

 • Kombii, Doda, Czesław... Kto zawładnie Opolem?

  Czesław Mozil kontra Agnieszka Chylińska, recitale Kombii i Dody, koncert z piosenkami Kabaretu Starszych Panów - to główne atrakcje festiwalu Opole 2010, nazywanego "świętem polskiej piosenki".

 • Opole 2016: Złote Opole bez Edyty Górniak!

  Na zakończenie tegorocznego festiwalu w Opolu odbędzie się koncert Złote Opole. W głosowaniu widzów odpadli m.in. Edyta Górniak, Bajm, Zbigniew Wodecki, Paweł Kukiz, Kayah i Maciej Maleńczuk.

 • Doda: Wygram Eurowizję!

  ..."Najpierw wygram Opole, potem Eurowizję" - zapowiada Dorota "Doda" Rabczewska. Wokalistka zespołu Virgin znana jest przede wszystkim z prowokacyjnych wypowiedzi w mediach i udziału w 4. części "Baru". W planach ma jednak międzynarodową karierę muzyczną.

 • Zaczęło się Opole!

  Dziś (15 czerwca) rusza kolejna edycja najważniejszego festiwalu polskiej piosenki "Opole 2007"!

 • Zaczęło się Opole!

  Dziś (15 czerwca) rusza kolejna edycja najważniejszego festiwalu polskiej piosenki "Opole 2007"!

 • Doda zniknie w Opolu

  Znamy już pierwsze szczegóły występu Dody podczas festiwalu Opole 2010.

 • Opole 2017: Zenek Martyniuk na ratunek

  ...="Maciek_Stanecki" /> "Ekipy techniczne TVP w pełnej gotowości przed Amfiteatrem w Opolu" - napisał na Twitterze, dodając hasztag "#robimyOpole". #TVP w pełnej gotowości przed amfiteatrem w Opolu(...) zamieszenie wokół festiwalu zareagował prezydent Opola - Arkadiusz Wiśniewski . "W związku z tym, że Miasto jest właścicielem marki "Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej - Opole" informuję, że Opole...

 • ..., aby do takiej sytuacji nie doszło i wybierają jedną imprezę. I tak na Top Trendach wystąpią m.in. Piotr Rubik i Monika Brodka, ale na przykład Doda da prawdopodobnie recital w Opolu. Dariusz(...) Doktorowicz. Festiwale wciąż gromadzą przed telewizorami kilkumilionową publiczność. W ubiegłym roku Opole oglądało prawie 4 mln osób, a Top Trendy 2,4 mln widzów (dane AGB Nielsen Polska Media Research...

 • Doda przed Festiwalem w Opolu: Zawsze marzyłam, żeby tam stanąć

  ..."Opole było i będzie świętem polskiej muzyki" - uważa wokalistka. Dla niej osobiście opolski festiwal to także wspomnienie otrzymanych tam nagród oraz realizacja dziecięcego marzenia. Doda podkreśla, że zawsze cieszy ją spotkanie z fanami w Opolu, a podczas rozpoczynającej się w piątek (15 września) 54. edycji festiwalu zamierza się im pokazać w zupełnie nowej odsłonie.