• Informacje na temat:

  doda piosenki teledyski

Artykuły na temat: doda piosenki teledyski
 • Doda nago na plastikowym koniu (teledysk "Riotka")

  Premiera nowej piosenki Dody odbędzie się podczas Sylwestrowego Rejsu Przebojów. Imprezę ze Skweru Kościuszki w Gdyni pokaże telewizja Polsat. Na 31 grudnia wyznaczono także premierę teledysku "Riotka". Dodaj tekst utworu "Riotka" w serwisie Tekściory.pl! W 10-sekundowym zwiastunie teledysku możemy zobaczyć m.in. Dodę ubraną jedynie w rękawiczki, wysokie buty i czarne nakrycie głowy, siedzącą...

 • Doda: Nawarzyłam, pijcie do dna - nowa piosenka "Wkręceni (High Life)"

  ..."Wkręceni (High Life)" to tytuł nowej piosenki Dody. W ten sposób wokalistka zapowiada szykowaną na 2014 roku nową płytę.

 • ..."Diamond Bitch", czyli "Diamentowa suka" - tak brzmi tytuł nowej, niegrzecznej płyty Doroty "Dody" Rabczewskiej. Klip do piosenki "Katharsis", która pilotuje solowy album wokalistki, miał już swoją premierę. Ale w telewizji zobaczyliśmy "grzeczną" wersję teledysku. Wycięte fragmenty obejrzymy tylko na płycie. A jaki jest teledysk? Doda podgrzewała atmosferę mówiąc, że zaskoczy wszystkich fanów...

 • Doda z nową piosenką na sylwestra: Pokażę trochę ciała

  Na Sylwestrowy Rejs Przebojów z Polsatem Doda przygotowała dla swoich fanów wiele niespodzianek. Podczas utrzymanego w marynistycznym stylu show Dodzie na scenie towarzyszyć będzie kilkudziesięciu tancerzy, wykorzystane zostaną też niezwykłe rekwizyty. Największą niespodzianką będzie jednak premiera najnowszego singla wokalistki zapowiadanego od kilku miesięcy.

 • Doda "Riotka": Doda przejmuje 2015?

  ..."#DodaPrzejmuje2015" - takim hasztagiem oznaczono nowy teledysk Dody. Klip "Riotka", w którym rozebrana niemal do naga wokalistka pojawia się na sztucznym koniu, możecie zobaczyć poniżej.

 • Doda kończy 35 lat. Zobacz teledysk "Nie mam dokąd wracać"

  W dniu swoich 35. urodzin Doda opublikowała teledysk do singla "Nie mam dokąd wracać".

 • Doda "niegrzeczną dziewczynką"

  W sieci pojawiły się dwie piosenki Dody zapowiadające jej nowy album "The Seven Temptations".

 • Chce "ustrzelić" Dodę!

  Po grupie Feel krakowski wokalista Tomasz Mars na celownik wziął Dodę. Tylko u nas możecie zobaczyć co z tego wyszło w teledysku do piosenki "Sweet Doda" !

 • Doda się obłowi

  Jak donosi bulwarowa prasa, Doda zgarnie pokaźną sumę za nagranie piosenki promującej film "Kac Wawa" z Borysem Szycem w roli głównej.

 • Doda dziękuje za...

  W Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu Doda zagrała specjalny walentynkowy koncert. Jej fani odwdzięczyli się prezentacją, w której zobaczyć można fragmenty największych triumfów wokalistki (festiwal w Sopocie, Viva Comet, Telekamery czy nagroda MTV), ujęcia z koncertów, zdjęcia z sympatykami. W podkładzie muzycznym słychać m.in. piosenki Spice Girls ("Wannabe"), Tiny Turner ("Simply The Best"), Michaela...

Wideo na temat: doda piosenki teledyski
 • Nowy teledysk Dody

  Nowy klip do piosenki "Twa Energia", którą Doda nagrała w duecie ze swoim przyjacielem Dżagą.