• Informacje na temat:

  doda po operacji

Artykuły na temat: doda po operacji
 • Doda już po operacji

  Informowaliśmy już, że w środę, 5 kwietnia, Dorota "Doda" Rabczewska przeszłą poważną operację kręgosłupa. Jak poinformował INTERIA.PL Maciej Durczak, menedżer grupy Virgin, wstępne rokowania są dobre. Do urazu doszło w niedzielę, 2 kwietnia, gdy Doda pomagała sąsiadowi wnieść wózek po schodach.

 • Doda wściekła na chirurga plastycznego. Złoży pozew?

  Doda podzieliła się na Instagramie historią swojej fanki, która chciała wyglądać tak, jak ona. Sprawa trafi do sądu?

 • Doda w szpitalu

  Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka grupy Virgin, w poniedziałek, 3 kwietnia, trafiła do szpitala z powodu poważnego urazu kręgosłupa. W środę, 5 kwietnia, przeszła operację kręgosłupa. Jak powiedział INTERIA.PL Maciej Durczak, menedżer Virgin, życiu Dody nie zagraża niebezpieczeństwo. Najbliższe koncerty grupy zostały oczywiście odwołane.

 • Doda się modli

  Choć w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" nie szczędzili sobie uszczypliwości, w obliczu tragedii walczącego o życie Przemysława Salety Doda stanęła na wysokości zadania.

 • Osobista sprawa Dody

  ..., i w związku z tym decyzji lekarza o odwołaniu koncertu (w przeciwnym razie mogłoby się to dla mnie skończyć tragicznie), postanowiłam na razie zachować tylko dla siebie" - pisze Doda. "Okoliczności są bowiem bardzo prywatną, delikatną i wyjątkowo osobistą sprawą. Pragnę jedynie zapewnić moim fanom, że nie ma to nic wspólnego z zaniedbywaniem przeze mnie zdrowia". "Od czasu operacji chodzę na rehabilitację...

 • Doda ma problemy z kręgosłupem i być może będzie musiał poddać się kolejnej operacji. Terapeuta z Warszawy zapewnia, że jego bezdotykowe masaże uchronią piosenkarkę przed wizytą w szpitalu: "Ja nawet nie muszę widzieć pani Rabczewskiej! - zapewnia pan Józef w rozmowie z "Super Expressem". "Jestem w stanie wyleczyć ją serią bezdotykowych masaży" - dodaje. Jest przekonany, że po jego terapii...

 • Doda nie dba o zdrowie?

  Wokalistka Virgin Dorota "Doda" Rabczewska (22 lata) kilka tygodni temu przeszła poważną operację kręgosłupa. Przyrzekła wówczas lekarzom, że będzie dbać o zdrowie. I co? Wyjęła z szafy szpilki i znów szarżuje - czytamy w "Super Expressie".

 • Doda kończy z wysokimi obcasami!

  Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka zespołu Virgin, kilka dni po poważnej operacji kręgosłupa rozmawiała z dziennikarzami "Super Expressu" na temat przebytego zabiegu i związanych z tym wydarzeniem przeżyć. "Zmieniła się moja hierarchia wartości" - podkreśla kontrowersyjna piosenkarka.

 • Doda: Wciąga jak odkurzacz!

  ...z 7 pokus głównych..." - zapowiadała na swoim profilu na Facebooku Doda. W teledysku można m.in. zobaczyć łysą wokalistkę ze skrzydłami, a część zdjęć odbywa się w kostnicy. Internauci podzielili się(...) białaczkę. Na szczęście w grudniu udało znaleźć się dawcę szpiku kostnego i przeprowadzono przeszczep. 17 stycznia muzyk opuścił gdańską klinikę po operacji. Czytaj także: Nergal: Wyszedłem z tarczą...

 • Doda nagrywa w studiu

  ..."Nie wychodzę ze studia" - ogłosiła na swoim Facebooku Doda. Kiedy ukaże się długo zapowiadana nowa płyta wokalistki?

Wideo na temat: doda po operacji
 • Doda: Mama czuje się już dobrze

  zagrożenie dla jej życia. Doda przyznaje, że ostatni rok to dla ich rodziny była walka z czasem i nieustanna niepewność. Ponowne uaktywnienie się komórek nowotworowych przyczyniło się do znacznego(...) do świętowania. Na całą rodzinę spłynął spokój, bardzo się z tego wszyscy cieszymy – mówi Dorota „Doda” Rabczewska. Doda podkreśla, że ta wiadomość przyniosła ogromną ulgę całej rodzinie. Teraz