• Informacje na temat:

  doda przyjaciółka

Artykuły na temat: doda przyjaciółka
 • Blanka Lipińska wspomina początki przyjaźni z Dodą: Wyprowadziła ją ochrona!

  Blanka Lipińska i Doda znają się od ponad 10 lat. Mimo to nigdy nie pozowały razem na ściance (przypadek?). Celebrytka pierwsze kroki na warszawskich salonach stawiała przy Rabczewskiej. To właśnie ona pokazała jej, jak wygląda życie znanych ludzi i gdzie trzeba bywać, aby zaistnieć w show-biznesie.  "Z Dodą poznała nas jej przyjaciółka, z którą pracowała w jednym ze stołecznych hoteli...

 • "Przyjaciółki": Nowe twarze i wątki

  Jeśli myśleliście, że życie tytułowych kobiet w końcu będzie usłane różami, no cóż... tak się nie stanie. Możemy wręcz liczyć, że nic nie przyjdzie im łatwo, a nowi bohaterowie mogą jeszcze bardziej skomplikować ich losy...

 • Doda i Agnieszka Woźniak-Starak: Przełom w ich relacji?!

  Nie jest tajemnicą, że Doda (36 l.) i Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) nie przepadają za sobą. Gwiazdy miały w sądzie kilka spraw, które toczyły przeciwko sobie. Nawet osobisty dramat Woźniak-Starak nie sprawił, że ich relacje choć trochę się polepszyły. Teraz jednak pojawiła się osoba, która mogłaby pogodzić skłóconą piosenkarkę z dziennikarką.

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • Doda zaoferowała pomoc okradzionej przyjaciółce!

  ...ukradli prawie 90 tys. zł! Na wieść o tym zdarzeniu natychmiast zareagowała Doda, która z Krystyną zna się od lat! "Zadzwoniła do swojej przyjaciółki i zaoferowała pomoc finansową. Trzeba przyznać(...) z intymnego życia Dody" - czytamy w "Na Żywo". Taka przyjaciółka to prawdziwy skarb!

 • "M jak miłość": To tylko seks?

  Magda spędzi upojną noc w ramionach Olka, Maria zaś w końcu ulegnie Robertowi. To tylko chwilowe zauroczenia? A może obu parom uda się teraz zbudować trwałe związki?

 • Wiele wskazuje na to, że niebawem Doda zostanie żoną syryjskiego milionera!

 • Zbrodnia w "M jak miłość"?

  Rafał jest psychicznie chory i bardzo niebezpieczny. Jego obsesja na punkcie Anny może go popchnąć do popełnienia zbrodni. Za to zakochana w Marcinie Janka otrzyma wsparcie od jego mamy.

 • Doda flirtowała z tajemniczym mężczyzną!

  Doda (32 l.) nie traci czasu. Już wkrótce pochwali się nowym partnerem?

 • Nie zostawiajcie Dody!

  Menedżerka i przyjaciółka piosenkarki Maja Sablewska apeluje do fanów Dody.

Zdjęcia na temat: doda przyjaciółka
Wideo na temat: doda przyjaciółka
 • Przyjaciel Dody chce pobić Korwin-Piotrowską?

  Mariusz "Dżaga" Ząbkowski deklaruje, że chętnie "wyskoczy do kibla na sparing" z Karoliną Korwin-Piotrowską, której zdarzało się krytykować jego znaną przyjaciółkę Dodę. "To jest dwulicowe przeprowadzać z kimś wywiad, a po tygodniu mówić, że się żałuje tego wywiadu. To jest słabe" - mówi Ząbkowski. Mężczyzna chciałby się spotkać z dziennikarką w toalecie i wybić jej obłudę z głowy. "Kiedyś to zrobię" - zapewnia. (Agencja TVN/X-news)