• Informacje na temat:

  doda pudelek

Artykuły na temat: doda pudelek
 • Zapadł kolejny wyrok w sprawie Dody i jej byłego!

  ...w rozmowie z portalem Doda. Ciąg dalszy zatem niebawem nastąpi... ***

 • Doda i Justyna: Świry

  Showman Szymon Majewski, twórca postaci Mariolki z kabaretu Paranienormalni Igor Kwiatkowski, zespół Video i aktor Tomasz Karolak - to niektórzy laureaci studenckiego plebiscytu "Świry 2009".

 • Nowa wojna w show-biznesie! Gojdź potwornie zakpił z Dody!

  ...o pacjentkach. "Nie oceniam tego, ale mam radę, że tajemnica zawodowa powinna być zachowana" – dodała. Lekarz, usłyszawszy tę niepochlebną opinię, zdradził Pudelkowi, że zna plany wokalistki(...) przychodziły, bo ja tylko w sposób naturalny zmieniam twarz" - zakpił Gojdź.  "Fajna dziewczyna, ale chyba trzeba powiedzieć kiedyś stop" – dodał A na koniec oznajmił, że tajemnica lekarska jest dla...

 • Rutowicz zatańczy na lodzie?

  Jola Rutowicz wystąpi w 3. edycji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". To oznacza, że czeka nas spotkanie "różowej Joli" ze "skandalistką Dodą", która zasiada w jury show TVP 2.

 • Doda wciąż wygrywa

  Flinta i Łukasz Zagrobelny, no i oczywiście sama Doda. Wiadomo też, że ci ostatni nie tylko pokazali się na scenie, ale i dali prawdziwy show, by za przykład podać tylko kosmiczny występ Michała(...) sms-owym, uzna za prawdziwy, jedyny, polski hit lata. Do ścisłego finału przeszli Ich Troje, Doda, oraz duet Ewelina Flinta i Łukasz Zagrobelny. Ścisłego finału i dramatycznej walki o głosy nie mógł...

 • Doda oskarża menedżerów

  Dorota Rabczewska w rozmowie z miesięcznikiem "Pani" zarzuciła menedżerom i PR-owcom zajmującym się gwiazdami, że anonimowo informują plotka rskie serwisy o prywatnym życiu ich podopiecznych. Czy Doda pije w ten sposób do Mai Sablewskej?

 • Doda śpiewa dla chorych dzieci

  Fundacja Dziecięca Fantazja, zajmująca się chorymi dziećmi, organizuje dziś, 11 lipca, w Markach koncert charytatywny na rzecz swoich podopiecznych. Gwiazdą koncertu będzie Doda .

 • Szymon Majewski świrem roku!

  Showman Szymon Majewski, twórca postaci Mariolki z kabaretu Paranienormalni Igor Kwiatkowski, zespół Video i aktor Tomasz Karolak - to niektórzy laureaci studenckiego plebiscytu "Świry 2009".

 • ...wielka szkoda. Mam nadzieję, że teraz w wakacje go trochę przycisnę i mi coś dobrego ugotuje" - dodaje.  

 • "To, co robię, musi być świeże i progresywne"

  O drugiej solowej płycie, planach własnej wytwórni, preferencjach muzycznych i literackich oraz o tym, jak udaje mu się godzić prowadzenie firmy, audycji w radiu i nagrywanie, opowie nam Proceente - dumny reprezentant Szybkiego Szmalu, wytrawny melanżownik i jednocześnie jeden z ciekawszych tekściarzy w polskim rapie. Z raperem rozmawiał Michał Thomeczek ("Magazyn Hip Hop").

Wideo na temat: doda pudelek
 • Małe stłuczki

  "Małe stłuczki" to film o przypadkowym spotkaniu ludzi, którzy z różnych powodów nie lubią wyznaczonych szlaków. Chcą szczęścia na własnych, a nie podyktowanych przez innych warunkach. Fabularny debiut Aleksandry Gowin i Ireneusza Grzyba to niekonwencjonalna historia miłosna o tym, jak zaskakująca bywa codzienność i jak ekscentryczne mogą być sprawy najprostsze. Dwie przyjaciółki zarabiają na życie likwidując mieszkania po zmarłych niedawno osobach. Część sprzętów i bibelotów, które znajdują,...

 • The Box. Pułapka

  Jeśli naciśniesz przycisk umieszczony w tym pudełku zdarzą się dwie rzeczy: gdzieś na świecie jedna osoba umrze, a ty otrzymasz milion dolarów. Na decyzje masz 24 godziny. Czy naciśniesz przycisk? "The Box. Pułapka" to niezwykłe połączenia "Niemoralnej propozycji" i "Zagubionej autostrady". Trzymająca w niezwykłym napięciu historia zdesperowanego małżeństwa, Normy (Cameron Diaz) i Arthura (James Marsden) Lewisów, które staje przed upiornym dylematem w chwili, gdy tajemnicze szklane pudełko...