• Informacje na temat:

  doda rabczewska zdjęcia

Artykuły na temat: doda rabczewska zdjęcia
 • Doda zaatakowała polskich celebrytów

  Dorota Rabczewska, która debiutuje właśnie jako producentka filmowa, w ostatnim czasie wzbudza kontrowersje z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest film "Dziewczyny z Dubaju", do którego właśnie ruszyły zdjęcia, a drugim wypowiedzi artystki dotyczące teorii spiskowych. Teraz popularna Doda dorzuciła kolejny temat - pikantne szczegóły z życia polskich gwiazd.

 • "Dziewczyny z Dubaju": Doda zdemaskuje hipokryzję polskiego show biznesu?

  Filmem "Dziewczyny z Dubaju" Dorota Rabczewska debiutuje jako producentka filmowa. Obraz pokaże pikantne szczegóły z życia polskich gwiazd, a Doda zamierza "zdemaskować hipokryzję polskiego show biznesu". W obsadzie, poza krajowymi aktorami, pojawią się międzynarodowe gwiazdy. Kiedy kinowa premiera?

 • Doda kpi sobie ze swojego starego zdjęcia. Zobacz, co opublikowała na Instagramie

  Dorota Rabczewska-Stępień wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie z początków swojej kariery. Jak pamięta pewnie większość jej fanów, kiedyś wokalistka wyglądała zupełnie inaczej, a jej styl pozostawiał wiele do życzenia. Sama Doda zdaje sobie z tego sprawę, czego dowodem jest jej komentarz do fotografii.

 • Doda kończy nową płytę. Zdjęcia z planu teledysku "Nie wolno płakać"

  ..."Ostatnie dwie piosenki i płyta skończona" - zapowiedziała Doda na swoim Instagramie.

 • Doda: Zobacz nowe zdjęcia!

  Dorota "Doda" Rabczewska i zespół Virgin zajęci są obecnie promocją najnowszej płyty "Ficca". Grupa nie tylko koncertuje - we wtorek, 22 listopada o godzinie 12., na stronach INTERIA.PL odbędzie się czat z kontrowersyjną wokalistką. A już teraz w naszym portalu możecie obejrzeć galerię najnowszych zdjęć Dody!

 • Doda: Nowy klip, nowe zdjęcia

  ..."2 bajki" to tytuł najnowszego przeboju zespołu Virgin, którego wokalistką jest Dorota "Doda" Rabczewska. O nakręconym do niego klipie, który możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL, rozmawialiśmy z Tomkiem Lubertem, gitarzystą i kompozytorem piosenek Virgin. W teledysku Doda wcieliła się w rolę płatnej morderczyni.

 • Doda jest prześladowana?

  Dzień po odebraniu prawa jazdy Dorota "Doda" Rabczewska miała stłuczkę. Wokalistka twierdzi, że to efekt działania dziennikarzy "Faktu", którzy polują za "gorącym tematem". Doda zapowiada, że być może w całej sprawie zwoła specjalną konferencję prasową.

 • "Pitbull. Ostatni pies": Doda jako Czarna Wdowa

  Jedna z najbarwniejszych, a zarazem najbardziej kontrowersyjnych wokalistek już wkrótce zadebiutuje na ekranach kin u samego Władysława Pasikowskiego. - Chciałam, żeby ta rola nie przemycała nic z mojej prywatności - zdradza Dorota Rabczewska.

 • Doda wściekła na chirurga plastycznego. Złoży pozew?

  Doda podzieliła się na Instagramie historią swojej fanki, która chciała wyglądać tak, jak ona. Sprawa trafi do sądu?

 • Doda przeszła metamorfozę. Do kogo ją porównują?

  Doda postanowiła poeksperymentować ze swoim wizerunkiem. Pokazała zdjęcie po metamorfozie.

Wideo na temat: doda rabczewska zdjęcia
 • Doda o swoim "ślubie": Zapomniałam zaprosić mamę!

  Dorota Rabczewska odniosła się do plotek na temat swojego ślubu. Niedawno plotkarskie media obiegła informacja, że gwiazda po raz drugi wyszła za mąż. Falę plotek i domysłów wzbudziło zdjęcie, jakie Doda opublikowała na Instagramie. Co o spekulacjach sądzi artystka? - Zapomniałam zaprosić mamę na ślub. Bardzo lubię śluby, byłam na swoich wszystkich - powiedziała przekornie. Co skłoniło ją do