• Informacje na temat:

  doda rabczewski

Artykuły na temat: doda rabczewski
 • Doda odsłoniła pośladek i zdradziła, jak utrzymuje sylwetkę. "Czuję się rewelacyjnie"

  ..."Mój organizm odmłodniał fizycznie i psychicznie, widzę zmiany gołym okiem i czuję się rewelacyjnie" - napisała Doda w obszernym poście na Instagramie, w którym zdradziła swój przepis na utrzymanie szczupłej sylwetki.

 • Doda zaatakowała polskich celebrytów

  Dorota Rabczewska, która debiutuje właśnie jako producentka filmowa, w ostatnim czasie wzbudza kontrowersje z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest film "Dziewczyny z Dubaju", do którego właśnie ruszyły zdjęcia, a drugim wypowiedzi artystki dotyczące teorii spiskowych. Teraz popularna Doda dorzuciła kolejny temat - pikantne szczegóły z życia polskich gwiazd.

 • Doda wyjaśnia

  ...do niego z powodu żądań finansowych i lokalowych, jakie Rafał Rabczewski, brat i menedżer Dody, zgłaszał w trakcie negocjacji z Departamentem Wychowania i Promocji Obronności MON. W przygotowywanym(...) brukowca informacji nie zgodnej z prawdą tylko dlatego żeby zatuszować prawdziwy powód dla którego Doda nie pojawi się w Iraku". Dodatkowo podkreślają, że Rybak jest byłym pracownikiem "Super Expressu...

 • Doda powinna odpocząć

  W ostatnią sobotę (10 maja) Doda zasłabła tuż po koncercie na warszawskim Bemowie. "Ona jest ciężko chora" - mówi Paweł Rabczewski, ojciec wokalistki.

 • Ścibakówna i Englert zachwycili Dodę

  Pełną parą idą prace nad nowym filmem Marii Sadowskiej produkowanym przez Dorotę Rabczewską-Stępień. W środę, 8 lipca, pierwsze dni zdjęciowe mieli na planie Jan Englert i Beata Ścibakówna. Doda zachwyciła się ich występem, czego wyraz dała w swojej relacji na Instagramie.

 • Gwiazda nie chce zapłacić ponad 300 zł za rezerwację pokoju hotelowego, z którego nie skorzystała. Jej brat groził właścicielom hotelu sądem. Doda (23 l.) i jej brat Rafał Rabczewski zarezerwowali(...) wspaniałych smakołyków i obsługa hotelowa w pełnej gotowości. Mieli tak o nią zadbać, by czuła się w hotelu jak w domu. Jednak Doda się nie zjawiła. "Nawet nie zadzwonili, żeby poinformować, że nie...

 • Doda wściekła na chirurga plastycznego. Złoży pozew?

  Doda podzieliła się na Instagramie historią swojej fanki, która chciała wyglądać tak, jak ona. Sprawa trafi do sądu?

 • ​"Dziewczyny z Dubaju": Doda zachwycona polskim aktorem!

  W filmie "Dziewczyny z Dubaju", którego producentką jest Doda, jedną z głównych ról zagra Józef Pawłowski. To, że aktor przyjął propozycję wzięcia udziału w tym projekcie, bardzo ucieszyło wokalistkę. Jak zdradziła, jest fanką talentu Pawłowskiego i zawsze chciała z nim współpracować.

 • W sobotę, 26 lipca, Doda trafiła do szpitala. Z powodu paraliżującego bólu kręgosłupa wezwano do niej karetkę. Dzień wcześniej do trzeciej nad ranem bawiła się razem z byłym mężem Radosławem Majdanem(...) występ się nie rozpoczął. "Dopiero po 21 skontaktował się ze mną Rafał Rabczewski, brat Dody i jej menedżer. Powiedział, że Dorocie stało się coś z kręgosłupem i koncertu nie będzie" - relacjonuje...

 • Doda szuka Arabów do filmu

  Prace nad filmem opartym na motywach książki Piotra Krysiaka "Dziewczyny z Dubaju" idą pełną parą. Wśród producentów tego reżyserowanego przez Marię Sadowską filmu jest Dorota Rabczewska-Stępień. Popularna Doda regularnie dzieli się z fanami kolejnymi informacjami z planu. Dzięki temu wiadomo między innymi, że podawaną wcześniej żeńską obsadę filmu uzupełnili Józef Pawłowski i Giulio Berruti...

Zdjęcia na temat: doda rabczewski
Wideo na temat: doda rabczewski
 • Andrzej Piaseczny vs. Doda! Mamy komentarz Rabczewskiej: "Inaczej postrzegamy bliskość do Boga!"

  Andrzej Piaseczny (48 l.) i Doda (35 l.) od lat mają cichy konflikt. Kilka dni temu przybrał on na sile za sprawą złośliwości wokalisty. Podczas ostatniej rozmowy z Rabczewską poprosiliśmy o krótki komentarz tej sytuacji. Stwierdziła między innymi, że Piasek jej źle życzy!

 • Dorota Rabczewska: To nasza pierwsza jesień!

  Doda oraz jej parter Emil Haidar zjawili się na urodzinach muzycznej stacji 4FUN TV. Para na czerwonym dywanie oraz ściance nie szczędziła sobie czułości. Doda i Emil opowiedzieli jak radzą sobie ze zbliżającą się jesienną depresją. Oboje przyznali, że stawiają na ciepły koc grzane wino oraz... lepienie ludzików z kasztanów. (Agencja TVN/x-news)

 • Dorota Rabczewska: To nasza pierwsza jesień

  Warszawa. Doda oraz jej parter Emil Haidar zjawili się na urodzinach muzycznej stacji 4FUN TV. Para na czerwonym dywanie oraz ściance nie szczędziła sobie czułości. Doda i Emil opowiedzieli jak radzą sobie ze zbliżającą się jesienną depresją. Oboje przyznali, że stawiają na ciepły koc grzane wino oraz... lepienie ludzików z kasztanów. (Agencja TVN/x-news)