• Informacje na temat:

  doda rozstała się

Artykuły na temat: doda rozstała się
 • Doda jednak nie wytrzymała i na dobre rozstała się z Haidarem?

  Doda (31 l.) rozstała się z Emilem Haidarem (34 l.)? Tak mają twierdzić znajomi wokalistki. Jeden z tabloidów donosi, że po raz kolejny wyprowadziła się od ukochanego. Podobno tym razem na dobre.

 • Vision: Nowy zespół Tomka Luberta

  Po rozstaniu Mariusza Totoszki z grupą Volver, kompozytor i gitarzysta Tomek Lubert założył nowy zespół.

 • Kuba Wojewódzki o rozstaniu Dody z Emilem Haidarem!

  Na temat głębokiego kryzysu w związku wokalistki z syryjskim milionerem media spekulowały od tygodni. Jak się okazało, coś było na rzeczy! Doda niedawno potwierdziła bowiem, że rozstała się(...) grosze dorzucił również Kuba Wojewódzki. "Kolejne niespodziewane rozstanie w show-biznesie. Wokalistka Doda rozstała się ze swym ostatnim wybrankiem, niejakim Emilem Haidarem. Podobno miał za...

 • Vision: Tomek Lubert wziął wokalistę z boysbandu

  Znany z boysbandu Looking4 i występów w "The Voice of Poland" Sylwester Ruszkowski został wokalistą nowego zespołu Tomka Luberta - Vision.

 • Oni rozstali się w 2015 roku!

  Wielkie uczucia, wspólne okładki i wywiady dla kolorowych pism. Niestety, w przypadku tych gwiazd 2015 rok nie okazał się szczęśliwy. Doda, Marta Wierzbicka, Adam Sztaba - to tylko kilka nazwisk(...) powiedziały sobie o kilka słów za dużo. Wśród z nich znajdują się również i takie związki, które od zawsze uchodziły za idealne! Ich rozstania rozgrzały kolorową prasę do czerwoności!

 • Nowy mąż na nowy rok?

  Gwiazdka już za nami. Niektórym przyniosła nie tylko prezenty i radość, ale i zmiany w życiu. Czy Małgorzata Rozenek dostała od ukochanego pierścionek?

 • Doda: Żal jej rozstać się z pierścionkiem zaręczynowym?

  Platynowy pierścionek z brylantami nadal pozostaje w rękach Dody (32 l.)! Nie chce się z nim rozstać?

 • Doda rozstała się z Radkiem?

  Jak donosi wtorkowy (14 listopada) "Fakt", Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka zespołu Virgin, i Radek Majdan, bramkarz Pogoni Szczecin, nie są już razem. Tak przynajmniej twierdzi anonimowy znajomy pary. Jednak Doda z Radkiem pojawiła się w poniedziałek na imprezie "Róze Gali" i nie wyglądali na ludzi, którzy rozstali się.

 • "Na Wspólnej": Zdrada i… rozstanie!

  Zdradzamy, że w 3062. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 28 kwietnia w TVN) Tania przeprosi Dziedzica za to, że wtrąciła się w prowadzone przez niego śledztwo i pomieszała mu szyki. Doda, że nie(...), zgodzi się porozmawiać ze Sławkiem i Tanią. Dokładnie opowie im, jak doszło do tego, że Witalij - zamiast w szpitalu - znalazł się z rozległym zawałem na przystanku autobusowym. - Bałem się mówić...

 • Doda rozstała się z menedżerką!

  Tym razem plotki okazały się prawdziwe. Doda zakończyła współpracę ze swoją menedżerką - Mają Sablewską. To właśnie Sablewskiej przypisywano ogromny sukces Dody na polu medialnym.

Zdjęcia na temat: doda rozstała się
Wideo na temat: doda rozstała się
 • Doda ostro wypowiedziała się o byłym partnerze: "to musi psychiatra stwierdzić"

  Doda (35 l.) i Emil Haidar rozstali się ze sobą w 2015 roku. Jednak w ostatnim czasie za sprawa zbliżającego się procesu sądowego pomiędzy parą po raz kolejny zrobiło się gorąco. Rabczewska podczas ostatniego wywiadu nie szczędziła mocnych słów w kierunku byłego faceta...

 • Doda ostro o Emilu Haidarze!

  Doda (35 l.) i Emil Haidar rozstali się ze sobą w 2015 roku. Jednak za sprawa procesu sądowego pomiędzy parą po raz kolejny zrobiło się gorąco. Rabczewska podczas ostatniego wywiadu nie szczędziła mocnych słów w kierunku byłego faceta...

 • W 2015 roku rozstanie goniło rozstanie!

  Wielkie uczucia, wspólne okładki i wywiady dla kolorowych pism. Niestety, w przypadku tych gwiazd 2015 rok nie okazał się szczęśliwy. Doda, Marta Wierzbicka, Adam Sztaba - to tylko kilka nazwisk(...) powiedziały sobie o kilka słów za dużo. Wśród z nich znajdują się również i takie związki, które od zawsze uchodziły za idealne! Ich rozstania rozgrzały kolorową prasę do czerwoności!