• Informacje na temat:

  doda saleta

Artykuły na temat: doda saleta
 • Doda się modli

  Choć w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" nie szczędzili sobie uszczypliwości, w obliczu tragedii walczącego o życie Przemysława Salety Doda stanęła na wysokości zadania.

 • Doda skandalistką roku?

  ...lodzie". Wpadła tam z kolei w konflikt z bokserem Przemysławem Saletą. "Hej Saleta ciągnij fleta" - powiedziała, wręczając mu różowy flet. Ale trafiła kosa na kamień. Saleta znokautował ją słowami: "Doda(...). Rabczewska nazwała słowa Górniak "durnymi komentarzami" i wypomniała jej... hymn narodowy podczas mistrzostw świata. To jest masakra Doda nie trzymała na wodzy swoich nerwów w relacjach z kolegami...

 • Skandaliczne zachowanie Dody

  ...: "Saleta ciągnij fleta"; "Doda zrób mi loda", podkreślając jednocześnie, że Doda "zachowywała się w sposób wulgarny wręcz obsceniczny". "Zdaniem Komisji, nie była to sytuacja przypadkowa, ponieważ Doda(...), skandalizujących zachowań i wypowiedzi, co ma miejsce w wypadku Dody" - stwierdziła Komisja, dodając, że otrzymuje w tej sprawie skargi od telewidzów. "Komisji znane są również liczne listy i telefony do...

 • Doda: Co za porażka!

  Na ponad 21 tysięcy głosów aż 57 procent przypadło na Dodę. Wokalistce dostało się przede wszystkim za wulgarne wypowiedzi w telewizyjnym programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Za słowa "Saleta ciągnij fleta" wypowiedziane w kierunku jednego z uczestników, Przemka Salety, Dodę oficjalnie skrytykowała Komisja Etyki TVP. Doda jednak nie zamierza łagodzić swojego języka, więc pewnie znów niedługo...

 • TVP zawiesiła współpracę z Dodą

  TVP zawiesiła współpracę z piosenkarką Dorotą Rabczewską, znaną jako Doda. Powodem zerwania współpracy były wypowiedzi piosenkarki na temat Biblii, które zdaniem TVP mogły obrażać uczucia religijne chrześcijan.

 • Doda, Kupicha i Sasha razem

  ...25 lutego poznamy laureatów nagród Viva Comet 2010 - najwięcej szans na wygraną mają m.in. Doda, Paulla i Agnieszka Chylińska. Poznaliśmy kolejne szczegóły uroczystej gali.

 • Doda o Biblii: Jest decyzja?

  Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów zakończyła postępowanie z doniesienia Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami, według którego piosenkarka Dorota 'Doda' Rabczewska, mówiąc o Biblii w niedawnych wywiadach prasowych, obraziła uczucia religijne.

 • Prokuratura chce skazania Dody

  ...w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Widzowie telewizji publicznej mogli wówczas usłyszeć dialog między Rabczewską a Przemysławem Saletą: "Saleta ciągnij fleta"; "Doda, zrób mi loda". Zobacz teledyski(...) więzienia. Obrońca oskarżonej mec. Sergiusz Doniecki uważa, że proces "wkroczył w konstytucyjną zasadę wolności słowa". W wywiadzie prasowym Doda stwierdziła w 2009 r., że "bardziej wierzy w dinozaury...

 • Urbańska kontra Doda

  Uczestnictwo Nataszy Urbańskiej w drugiej edycji show "Gwiazdy tańczą na lodzie" zapowiada się nie tylko jako "wydarzenie artystyczne". Kontrowersyjna jurorka programu Doda będzie miała bowiem okazję do dopieczenia swej młodszej koleżance.

 • 200 tysięcy dla Dody

  Jesienią na antenie telewizyjnej Dwójki pojawi się nowy program "Taniec na lodzie". Dorota "Doda" Rabczewska i Tatiana Okupnik za udział w programie dostaną po około 200 tysięcy złotych.

Dyskusje na temat: doda saleta