• Informacje na temat:

  doda taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: doda taniec z gwiazdami
 • Dyrektor programowa Polsatu jest bardzo zadowolona z wyników oglądalności swoich nowych programów. Już zapowiedziała, że zarówno "Twoja twarz brzmi znajomo", jak i "Taniec z gwiazdami" będą miały(...) po wstępnych rozmowach, część z nich nawet omówiła już kwestię umów. Na pewno tym razem zatańczą najważniejsze kobiety polskiego show-biznesu: Anna Lewandowska, Doda i nawet Joanna Krupa" - zdradza...

 • Doda w "Hell's Kitchen"

  Prywatny koncert, konkurs robienia koktajli, tajski masaż i pyszne przekąski - tak z Dodą bawić się będą uczestnicy "Piekielnej Kuchni"!

 • Taniec z gwiazdami na lodzie bez gwiazd?

  Kolejna edycja "Tańca z gwiazdami" oraz "Gwiazdy tańczą na lodzie" nie będzie obfitować w gwiazdy z najwyższej półki...

 • Doda w "Tańcu z Gwiazdami"

  Już w piątek w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wystąpi Doda. To będzie spora niespodzianka dla fanów. Wokalistka w programie zaśpiewa aż dwie piosenki: cover Cher "If I Could Turn Back Time" i swój singlowy przebój "Riotkę".

 • Doda w "Tańcu z gwiazdami"

  Ponad 35 proc. internautów chciałoby w 10. edycji tanecznego show "Taniec z gwiazdami" zobaczyć królową brukowców, Dorotę Rabczewską - wynika z ankiety przeprowadzonej wśród czytelników portalu pomponik.pl.

 • "Taniec z Gwiazdami": Dlaczego nikt nie odpadł?

  To było do przewidzenia... W piątkowy wieczór, 17 kwietnia, nikt nie odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Tym razem pary tańczyły bowiem w innych konfiguracjach. Największy zachwyt jurorów wzbudziła para Tatiana Okupnik - Rafał Maserak, która wytańczyła aż 40 punktów.

 • Finał 10. edycji "Tańca z gwiazdami"

  Znamy już zwycięzcę jubileuszowej 10. edycji "Tańca z gwiazdami" . Bardziej profesjonalnie zaprezentowała się Natasza Urbańska , jednak więcej widzów przekonała do siebie Anna Mucha i to ona zdobyła Kryształową Kulę i luksusowego Mercedesa. O zwycięstwie decydowały ułamki procenta głosów.

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • Kto w jury "Tańca z gwiazdami"?

  Od ponad tygodnia fani "Tańca z gwiazdami" żyją doniesieniami zza kulis swojego ulubionego show. Katarzyna Skrzynecka nie będzie już prowadzącą, a Beata Tyszkiewicz i Zbigniew Wodecki pożegnali się(...) "Co za tydzień". Grażyna Szapołowska - wielki niewypał "Bitwy na głosy". Jednak dzięki skandalowi z wyrzuceniem z teatru przyciągnęła żądnych sensacji widzów. Może w "Tańcu..." też coś zbroi? Doda...

 • 200 tysięcy dla Dody

  Jesienią na antenie telewizyjnej Dwójki pojawi się nowy program "Taniec na lodzie". Dorota "Doda" Rabczewska i Tatiana Okupnik za udział w programie dostaną po około 200 tysięcy złotych.

Zdjęcia na temat: doda taniec z gwiazdami
Dyskusje na temat: doda taniec z gwiazdami