• Informacje na temat:

  doda teksty

Artykuły na temat: doda teksty
 • Doda "niebezpieczną kobietą"

  Najnowszy film Patryka Vegi "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" promować będzie piosenka zespołu Virgin, do którego po 10 latach wróciła Doda. To może być udany eksperyment, zwłaszcza, że Doda jest koneserką męskiego kina i, jak przyznaje, sama jest niebezpieczną kobietą.

 • Doda ujawnia

  ...którego już niedługo ma się pojawić klip. Według słów samej Dody teledysk ma "zaskoczyć niejednego fana". Na płycie znajdzie się 14 kompozycji, do których powstały "osobiste" teksty wokalistki. - Ja(...) - innowacyjnie, nowocześnie, dużo brzmień zagranicznych - tłumaczyła nam Doda. Zobacz teledyski Dody i Virgin na stronach INTERIA.PL.

 • Lody od Dody!

  Pamiętacie teksty w stylu "Doda, Doda zrób mi loda", które padły w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie"?

 • Chce "ustrzelić" Dodę!

  Po grupie Feel krakowski wokalista Tomasz Mars na celownik wziął Dodę. Tylko u nas możecie zobaczyć co z tego wyszło w teledysku do piosenki "Sweet Doda" !

 • Doda zmienia wizerunek?

  Kolorowa prasa spekuluje, że wokalistka zmienia się pod wpływem swojego nowego chłopaka - Nergala z metalowego zespołu Behemoth. Doda pracuje aktualnie nad swoją drugą, solową płytą. Zgodnie(...) Dodę. To naturalne, że się zmienia, że na pewne sprawy patrzy już z innej perspektywy, że jej teksty i muzyka też się zmieniają" - tłumaczy "Faktowi" Maja Sablewska, menedżerka Dody. Ci, którzy liczą...

 • Ścibakówna i Englert zachwycili Dodę

  Pełną parą idą prace nad nowym filmem Marii Sadowskiej produkowanym przez Dorotę Rabczewską-Stępień. W środę, 8 lipca, pierwsze dni zdjęciowe mieli na planie Jan Englert i Beata Ścibakówna. Doda zachwyciła się ich występem, czego wyraz dała w swojej relacji na Instagramie.

 • Doda: "Całe życie walczę"

  Doda, z pomocą narzeczonego i przyjaciół, będzie walczyć o główną nagrodę w specjalnym wydaniu programu "Tak to leciało". 4 kwietnia, w Pierwszy Dzień Świąt Wielkanocnych, piosenkarka rozpocznie grę, a w następną niedzielę (11 kwietnia) będzie wyśpiewywać kolejne piosenki w drodze do 150 tysięcy złotych.

 • Doda znów z Virgin: "Niebezpieczna kobieta" i "Pitbull"

  Najnowszy film Patryka Vegi "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" promować będzie piosenka zespołu Virgin, do którego po 10 latach wróciła Doda. To może być udany eksperyment, zwłaszcza, że Doda jest koneserką męskiego kina i, jak przyznaje, sama jest niebezpieczną kobietą. Na razie poznaliśmy anglojęzyczną wersję utworu - "Hard Heart".

 • Doda: Przede mną spełnienie największego marzenia - występ przed Guns N' Roses

  Dorota "Doda" Rabczewska nagrywa teledysk do piosenki reaktywowanego zespołu Virgin, gra w teatrze i spełnia swoje największe marzenie. W rozmowie wokalistka skomentowała m.in. swój czerwcowy występ przed zespołem Guns N' Roses, który wzbudził wiele kontrowersji wśród fanów słynnej grupy.

 • Doda: Nowa płyta i Ameryka

  Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka zespołu Virgin, w rozmowie z INTERIA.PL zdradziła swe najbliższe plany artystyczne. Już 3 października trafi do sklepów nowy album grupy, zatytułowany zagadkowo "Ficca", który formacja Dody zamierza promować także w Ameryce i być może w krajach Europy Zachodniej.

Wideo na temat: doda teksty
 • Ciężarna Iwona Węgrowska kręci z byłym Dody!

  Iwona Węgrowska pracuje nad płytą z Tomkiem Lubertem. Były muzyk Dody będzie współproducentem oraz kompozytorem większości kompozycji, które trafią na płytę. Premiera planowana jest najpóźniej na marzec przyszłego roku. Album promować będzie singiel „Licznik strat”. - Dla mnie zawsze się liczyło, żeby linia melodyczna była piękna, aby wszyscy mogli zaśpiewać, zatańczyć i się rozpłakać – mówi Węgrowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. - Można powiedzieć, że to jest taki pop...

Dyskusje na temat: doda teksty