• Informacje na temat:

  doda u jakóbiaka

Artykuły na temat: doda u jakóbiaka
 • Doda o Nergalu: To zły człowiek

  W kawalerce Łukasza Jakóbiaka najpierw pojawił się Nergal (35 l.). Niedługo potem rozebrała się u niego i zażyła kąpieli (!) Doda (28 l.). Okazało się, że byli kochankowie mają zupełnie różne wizje tego, jak ich relacja może wyglądać w przyszłości...

 • Doda ogłasza, że się już nie zakocha. Tabloid twierdzi coś zupełnie innego

  Doda (32 l.) w wywiadzie opowiedziała o swoim związku z Emilem Haidarem. Przyznała, że „szybciej się powinno to skończyć” i obwieściła, że się już nie zakocha. Natomiast jeden z tabloidów twierdzi coś zupełnie innego.

 • Czesław Mozil nie odpowie za seks w kościele!

  Juror "X factora" kilka miesięcy temu publicznie wyznał w programie Łukasza Jakóbiaka, że uprawiał seks w świątyni. "Nie było penetracji, był taki petting. I to było w kościele św. Anny w Danii" - przechwalał się Czesław.  Słowa te oburzyły byłego posła Ryszarda Nowaka, który słynie z tego, że wobec takich wyznań nie pozostaje obojętny. Mężczyzna z ramienia Ogólnopolskiego Komitetu Obrony...

 • Polscy muzycy w konflikcie z Kościołem

  W poniedziałkowy (6 października) wieczór w poznańskim klubie Eskulap wystąpić miała grupa Behemoth. Miała, ponieważ koncert nie dojdzie do skutki z uwagi na protesty środowisk katolickich. Nie jest to zresztą pierwsza potyczka pomiędzy muzykami oraz instytucją Kościoła i jego zagorzałymi wiernymi.

Wideo na temat: doda u jakóbiaka
 • Doda: Już się nie zakocham. Nie zrobię sobie tej krzywdy

  Gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka była Doda. Wokalistka opowiedziała o swoim już zakończonym związku z Emilem Haidarem. - Już na samym początku były niepokojące sygnały, ale niepotrzebnie się je bagatelizowało - powiedziała artystka. - Już się nie zakocham. Nie zrobię sobie tej krzywdy. Miłość nie kojarzy mi się teraz dobrze - dodała Doda. (x-news/20m2 Łukasza)