• Informacje na temat:

  doda w białej

Artykuły na temat: doda w białej
 • Doda weźmie ślub kościelny?!

  Wiele wskazuje na to, że Doda (31 l.) i Emil Haidar (34 l.) pobiorą się w kościele!

 • Nowy mąż na nowy rok?

  Gwiazdka już za nami. Niektórym przyniosła nie tylko prezenty i radość, ale i zmiany w życiu. Czy Małgorzata Rozenek dostała od ukochanego pierścionek?

 • ...to nie mogło jej być. Rozwodnicy nie mogą w białej sukni brać ślubu. Agnieszki Szulim też mi się nie podobała. Inną bym sobie zamówiła, jak już bym miała do wykorzystania majątek męża" - skomentowała(...) interes" - oznajmiła. Na razie jednak Doda ma taki problem, że nie ma z kim tego ślubu wziąć. Ale wszystko jeszcze przed nią! 

 • Doda i Virgin: Przebój dla Georginy

  Piosenka "2 bajki" , przebój zespołu Doroty "Dody" Rabczewskiej i zespołu Virgin, miała być pierwotnie przeznaczona na nową płytę Georginy Tarasiuk, mało znanej wokalistki z Białej Podlaskiej. Jednak lider Virgin postanowił ostatecznie nagrać także własną wersję.

 • Doda (30 l.) od kilku dni przebywa w stolicy Francji. Z kim się tam zabawia?

 • Ostatnia rola Brando

  Marlon Brando ( "Ojciec chrzestny" , "Czas Apokalipsy" , "Na nabrzeżach" ) rozpoczął swoją ekranową karierę jako muskularny bohater, a zakończył jako... podstarzała kobieta. Ostatnią rolą aktora było bowiem podkładanie głosu do animowanej komedii "Big Bug Man". Opowiada ona o pracowniku fabryki cukierków, który uzyskuje nadludzkie moce po pogryzieniu przez insekty.

 • Powstanie muzeum Dody

  ...- Ciuchy zdominowały moje mieszkania. Mam ich kilka i w każdym z nich panuje tragedia, dramat! - mówi Doda , która gromadząc kreacje, jest pewna, że kiedyś trafią one do muzeum.

 • "Nie chcemy basenów i willi"

  - Nam nie chodzi o jakąś tam sławę i prestiż i wynoszenie się ponad innych, dlatego że mamy kontrakt. Bardziej chodzi nam o to, żebyśmy mogli czerpać radość z grania - mówi Paulina Maślanka, wokalistka grupy Delight z podkrakowskiej Skawiny, która jako pierwsza formacja z Polski podpisał kontrakt wytwórnią Roadrunner, potęgą na rynku ciężkiego grania. Czy uda im się pójść w ślady takich grup jak Nickelback, Sepultura czy Soulfly okaże się zapewne za jakiś czas. Na razie pierwszym efektem...

 • Nowy dom Dody

  Piosenkarka kupiła białą rezydencję w jednej z podwarszawskich miejscowości za ok. 2 miliony złotych. Dom ma ponad trzysta metrów kwadratowych, przestronny salon, kilka sypialni oraz piękny ogród.

 • ...mieszka w Polsce od 40 lat i jest uznanym lekarzem oraz ordynatorem oddziału neonatologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej. W ostatnich miesiącach pojawia się w mediach(...) ludźmi. Wiedzą co to jest bezrobocie, bieda, chłód i głód. Jestem pewien że gdyby w środku zimnej nocy do dowolnego domu zastukał uchodźca z dzieckiem na ręku znajdzie pomoc" - dodaje. Zgadzacie...

Wideo na temat: doda w białej
 • Białe szaleństwo

  Komedia w stylu najlepszych filmów Jima Jarmuscha i Akiego Kaurismakiego. Opowieść o podróży za Krąg Polarny w kierunku jaśniejszej strony życia. Trzydziestoletni Jomar przechodzi trudny okres w życiu. Nie potrafi zapomnieć o dziewczynie, która porzuciła go dla najlepszego przyjaciela. Pewnego dnia dowiaduje się, że mieszka ona na dalekiej północy... z dzieckiem, którego on być może jest ojcem. Wsiada na śnieżny skuter, bierze na drogę 5 litrów alkoholu i rusza w daleką podróż. Na jej...

 • Biała i Strzała podbijają kosmos

  Przeżyj najbardziej odlotową przygodę roku z Białą i Strzałą - dwoma niezwykłymi pieskami, które podbiły kosmos! Biała, pies cyrkowy i Strzała, kundel uliczny - nie śniły nawet o podróży za granicę, a co dopiero o podboju galaktyki! Przezabawny zbieg okoliczności rzuci te dwa niezwykłe czworonogi w wir wielkiej przygody! Zanim jednak sięgną gwiazd, zaliczą odjechany i karkołomny trening dla prawdziwych kosmonautów... Wspaniała, malowniczo zrealizowana animacja wzrusza, zaciekawia i uczy, że...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.