• Informacje na temat:

  doda w kreacjach

Artykuły na temat: doda w kreacjach
 • Doda i jej przebieranki: "Dziękuję Kraków"

  ...1 czerwca w Tauron Arenie Kraków Doda wystąpiła w ramach promocji swojej płyty "Dorota". Zobacz, co działo się na scenie.

 • Doda komentuje tęczową kreację z Disco pod Gwiazdami w Białymstoku: Nie będę chować się jak tchórz

  Rodowicz , Urszula , Mezo oraz Ewa Jach . Największą uwagę widzów oraz mediów skupiła jednak Doda . Wokalistka postanowiła po raz kolejny otwarcie zaprezentować swoje wsparcie dla środowisk LGBTQ. Doda zaśpiewała piosenkę "Odkryjemy miłość nieznaną" Alicji Majewskiej ( posłuchaj! ). Z kolei zapowiadając swój utwór "Dwie bajki" ( posłuchaj! ) apelowała ze sceny: "Miłość uwalnia...

 • Jednorazowe kreacje Olszówki

  Edyta Olszówka przyznaje, że publiczne wyjścia i kreacje, które mają na sobie gwiazdy odgrywają coraz większą rolę, a nawet mogą wpłynąć na wyniki castingów. "Istnieje też presja, żeby nie pokazywać się więcej niż raz w tej samej sukience".

 • Doda: "Najseksowniejsza panna młoda ever"?

  Premiera nowego programu stacji TLC - "Salon Sukien Ślubnych" - zaplanowana jest na niedzielę, 23 sierpnia, o godz. 11. Gwiazda pierwszego odcinka - Doda - przyznaje, że chce być "najseksowniejszą panną młodą ever".

 • Ewa Farna triumfuje, Doda w latającym spodku

  W czwartek wieczorem (24 lutego) poznaliśmy laureatów tegorocznych nagród Viva Comet. Cztery statuetki zdobyła Ewa Farna, swój rekord w ilości statuetek śrubuje Doda.

 • Doda ogłasza pożegnalną trasę Virgin: Nie rozdwoję się

  Koncertem w Nysie grupa Virgin rozpoczęła swoją pożegnalną trasę. Przypomnijmy, że wokalistką zespołu jest Doda.

 • Doda w czerwonym lateksie błyszczy w Chicago

  Zobaczcie, jak Doda prezentowała się podczas Festivalu Polonaise. Trzydniowa impreza nazywana jest największym polonijnym festiwalem w USA.

 • Doda zmienia styl?

  O podpisaniu umowy na łamach "Faktu" opowiada Maja Sablewska, opiekunka wokalistki: "Doda zaczyna współpracę z jedną z firm produkujących dżinsy" - czytamy. Już niebawem w sklepach pojawią się dżinsy zaprojektowane przez piosenkarkę. Doda wybrała sobie również kilka par z kolekcji firmy. I już zapowiada, że nie będzie się z nimi rozstawać - pisze "Fakt". "Na scenie podczas koncertów będzie można...

 • Doda w ramionach Bohdana Łazuki ("Między nami pokój")

  Doda w wieczorowej, czerwonej kreacji, przepasana czarnym paskiem. Bohdan Łazuka w ciemniej marynarce z poszetką. Nie za statycznie? "Ależ skąd, to są takie ujęcia, ale w teledysku sporo się dzieje" - zapewnia Marcin Nierubiec , kompozytor piosenki "Między nami pokój". "Rzucają w siebie poduszkami, kłócą się na kanapie, są jednocześnie widzami i aktorami na scenie" - opowiada...

 • Doda i jej metamorfoza ("Kopiuj - wklej" Virgin)

  Na potrzeby teledysku "Kopiuj - wklej" grupy Virgin Doda dość mocno zmieniła swój wizerunek - zobaczcie sami!

Zdjęcia na temat: doda w kreacjach