• Informacje na temat:

  doda w rajstopach

Artykuły na temat: doda w rajstopach
 • Monika Olejnik jak Doda. Tak kusej mini jeszcze nie miała

  Monika Olejnik (62 l.) to nie tylko świetna i wpływowa dziennikarka, ale i ikona stylu. Lubi bawić się modą, przez co jej stylizacje często wywołują falę komentarzy i skrajne emocje. Ostatnio paparazzi sfotografowali ją, jak wysiadała z samochodu przy jednej z warszawskich ulic. W ekologicznym futerku, koronkowych rajstopach i ciężkich lakierkach wyglądała zjawiskowo! Przyznacie: łatwo pomylić ją...

 • Steczkowska: "Opinia Doroty Rabczewskiej nic nie znaczy"

  Justyna Steczkowska (36 l.) postanowiła zabrać głos w sprawie wymiany zdań, do jakich co piątek dochodzi w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie", między nią a Dodą.

 • "Na Wspólnej": Domagała dostanie zawału!

  ...zaczną ją podpuszczać, co jeszcze dodatkowo wzmoże jej nieufność. Kinga, choć szczerze ubawiona, ostrzeże żartownisiów, żeby uważali na Lenarską. Atak serca przez Kingę? Roma poskarży się(...) i jeśli zechce, zawsze postawi na swoim. Po chwili doda, że mąż upoważnił ją do podejmowania decyzji w sprawach agencji i sam zasugerował jej, żeby pracowała przy projekcie nowego klienta. Brzozowska...

 • Katarzyna Kwiatkowska: Walczy o siebie

  Rozśmieszała nas do łez, parodiując Dodę i Krystynę Jandę. Teraz w debiucie Marii Sadowskiej "Dzień kobiet" gra kasjerkę, która odważyła się sprzeciwić korporacji. - Jeżeli lubicie fajne, społecznie zaangażowane kino, zapraszam! - mówi Katarzyna Kwiatkowska.

 • Doda na Dzień Dziecka?

  Wokalistka postanowiła otworzyć w internecie sklep z ubraniami.

 • Dorocie Rabczewskiej wydawać się może, że jest największą gwiazdą w Polsce, tymczasem muzyczne autorytety nie zostawiają na niej suchej nitki, jeśli chodzi o jej umiejętności.

 • Kiedy Doda spoważnieje?

  Doda opowiada portalowi INTERIA.PL o wielkiej szansie, jaka przed nią stoi, o tym, w jakiej sytuacji musiałaby "strzelić sobie w łeb", zdradza również, dlaczego wciąż nie chce spoważnieć.

 • Open'er: Chopin, Doda i Nergal

  Gwiazdami drugiego dnia Open'er Festival w Gdyni byli m.in. nieobliczalni Die Antwoord, ekscentryczna Grace Jones czy będący w przededniu wydania oczekiwanego albumu Klaxons. Natomiast koncert największej piątkowej gwiazdy - Massive Attack, nasączony był odniesieniami do polskiej kultury, polityki i show-biznesu.