• Informacje na temat:

  doda w usa

Artykuły na temat: doda w usa
 • Tygodnik ujawnia kulisy festiwalu polonijnego w Chicago! Było nerwowo z powodu Dody i Górniak!

  Edyta Górniak (46 l.) i Doda Rabczewska-Stępień (35 l.) były gwiazdami tego samego festiwalu w USA. Jak donosi "Na Żywo", zrobiono wszystko, aby nie wybuchł skandal...

 • "Pod kopułą": Za co kochamy Stephena Kinga?

  Serial "Pod kopułą" zrealizowano na podstawie powieści mistrza horroru Stephena Kinga. Akcja rozgrywa się w ciągu 9 dni w niewielkim amerykańskim miasteczku, które zostaje odcięte od świata przez tajemnicze pole siłowe. W USA produkcję obejrzało ponad 17 mln widzów. W Polsce serial emituje obecnie Canal+.

 • Jeden z tabloidów dopatrzył się u Dody (32 l.) pewnej zmiany, która musiała najprawdopodobniej nastąpić podczas jej pobytu w USA. Dokładnie chodzi o jej usta, która wydają się jeszcze większe. Też przywieźlibyście sobie akurat taki "prezent" ze Stanów?

 • "Przyjaciółki": Nowe twarze i wątki

  Jeśli myśleliście, że życie tytułowych kobiet w końcu będzie usłane różami, no cóż... tak się nie stanie. Możemy wręcz liczyć, że nic nie przyjdzie im łatwo, a nowi bohaterowie mogą jeszcze bardziej skomplikować ich losy...

 • Doda przerywa milczenie po tragediach, jakie ją spotkały! Mąż zakazał jej siedzieć w domu!

  ...pozwolił jej dłużej się załamywać. Wspierając ją, wyciągnął ją z domu na spotkanie z nie byle kim. Doda i Emil pojawili się w rezydencji ambasadora USA Paul’a W. Jones’a i jego żony z okazji Dnia(...) przestawała śpiewać. Cieszyła się że po 30 latach znowu spotka się z dziadkiem... teraz będziesz mogła mnie pilnować razem z nim już cały czas" - napisała tego dnia na swoim profilu Doda. Początkowo...

 • Nowy mąż na nowy rok?

  Gwiazdka już za nami. Niektórym przyniosła nie tylko prezenty i radość, ale i zmiany w życiu. Czy Małgorzata Rozenek dostała od ukochanego pierścionek?

 • Nie omieszkam wyjść za mąż w nowym roku - powiedziała niedawno Dorota Rabczewska (31 l.). Czyżby już wiedziała, za kogo? Zdaniem wtajemniczonych, zaledwie miesiąc po rozstaniu ze swoim narzeczonym Emilem Haidarem Doda ma już nowego ukochanego. Jest nim koszykarz, jedyny Polak w amerykańskiej NBA, Marcin Gortat (31 l.).

 • Doda na saksy do USA

  Dorocie "Dodzie" Rabczewskiej (22 lata) ciągle mało. Chce zarobić jeszcze więcej kasy. W jaki sposób? To proste: poleciała na saksy do Stanów. Radosław Majdan (34 lata) będzie słomianym wdowcem - pisze "Super Express".

 • Kinga Duda jest seksowniejsza niż Doda i Joanna Krupa?!

  Do tej pory to Joanna Krupa, Doda oraz inne ponętne piękności spędzały sen z powiek polskich mężczyzn. Okazuje się jednak, że to już przeszłość. Magazyn "CKM" postanowił zrobić nowy ranking 50 najseksowniejszych Polek. Jego wyniki są zaskakujące. Na pierwszym, zaszczytnym miejscu znalazła się tym razem Sandra Kubicka. 21-latka jest wziętą modelką, której kariera rozwija się przede wszystkim w USA...

 • Feel pokonał Dodę!

  Choć jego koledzy z grupy Feel polecieli już do USA na koncerty, Piotr Kupicha został w Warszawie. Dzięki temu mógł osobiście odebrać Telekamerę "Tele Tygodnia" 2009 w kategorii "muzyka".

Zdjęcia na temat: doda w usa