• Informacje na temat:

  doda waga

Artykuły na temat: doda waga
 • Wychudzona Doda uspokaja. Pokazała, ile waży

  W ostatnim czasie Doda przeżywała trudne chwile - pod koniec czerwca zmarła jej ukochana babcia; odszedł także jej pies Bandzior. Najnowsze zdjęcia pokazują, że wokalistka mocno schudła. Wygląd(...) chuda", "Zawsze pięknie, tutaj niestety tragicznie! Okropne zdjęcia, powiedziałabym - jak po chemii" - możemy przeczytać w komentarzach. Na InstaStories Doda opublikowała wideo, na którym...

 • Miss Suprantional 2019 w Katowicach: Doda i inne gwiazdy na scenie

  W piątkowy wieczór (6 grudnia) w Katowicach odbędzie się gala Miss Supranational. Jedną z gwiazd transmitowanego przez Polsat pokazu będzie Doda. Kto jeszcze pojawi się na scenie?

 • Doda testuje facetów

  Po rozstaniu z Radkiem Majdanem Doda (24 l.) nie chce być już sama. Wokalistka przyznała, że ma kilku kandydatów na oku, ale na razie sprawdza, który z nich jest prawdziwym mężczyzną.

 • Czyj styl kopiuje Doda?

  Christina Aguilera, Rihanna, Victoria Beckham i Kate Moss - to na nich, zdaniem kolorowej prasy, wzoruje się Doda.

 • Doda to jednak blondynka

  Doda nie przefarbowała włosów i nie jest brunetką. Jest dowód, że jej "nowe wcielenie" to tylko dobrze dopasowana peruka.

 • Doda dobrze się zabezpiecza

  .... Poprzedni był w hebrajskim... Doda na razie nie chce powiedzieć, co ów wyraz oznacza dosłownie. Tatuaż jest nieco większy, ma zupełnie inną czcionkę i znaczenie. Idealnie pokrył się na poprzednim. "To musi być znak. Znak, że teraz będzie tylko lepiej..." - uważa Doda. Tymczasem wokalistka świętuje podpisanie kontraktu na solową płytę z Universal Music Polska. Jaka będzie płyta? "Będzie dobra...

 • Śpiewające dziewczyny piłkarzy

  ...poślubiła francuskiego restauratora Juana Bernarda Fernandez-Versiniego, jednak i ten związek z nim szybko dobiegł końca. Obecnie spotyka się z wokalistą Liamem Paynem . Doda "Polscy Beckhamowie" - tak o parze Doda - Radek Majdan pisano w polskich mediach. Jednak związek wokalistki i polskiego bramkarza nie przetrwał próby czasu. Małżeństwo rozpadło się po trzech latach w 2008 roku.

 • Odyseja Nergala, czyli mieć i być

  Kiedy tuż przed świętami między skarpetkami męskimi w pasy a garnkami stalowymi na wagę zobaczyłem w dyskoncie z owadem w szyldzie biografię Nergala, coś we mnie pękło.

 • "Gruba Beyonce" rozbawiła internautów i podbija sieć

  ...świetnie nawet, gdy doda się jej kilogramów. Konto w drugiej połowie 2017 roku zyskało sporą popularność. Obecnie obserwuje je ponad 30 tys. fanów, a każde zdjęcie otrzymuje po kilka tysięcy(...) robisz fattyonce, aby nikogo nie urazić". Warto dodać, że Beyonce to propagatorka kilku diet, które według jej słów, pozwalały chudnąć jej w szybkim czasie.

 • Putin i "Sputnik nad Polską"

  Festiwal otworzy wyjątkowy musical "Bikiniarze" Walerija Todorowskiego. To film, który doda każdemu widzowi skrzydeł po obejrzeniu. Film pełen kolorów, ze świetnymi szlagierami. Po raz pierwszy w historii "Sputnika" jego partnerem został festiwal "Kinotawr" w Soczi. Podczas "Sputnika" odbędzie się pokaz 20 filmów na 20-lecie Otwartego Rosyjskiego Festiwalu Filmowego "Kinotawr", czyli pokaz...