• Informacje na temat:

  doda wrocław

Artykuły na temat: doda wrocław
 • Doda znów jeździ tramwajem!

  Piosenkarka odsłoniła w środę (7 maja) we Wrocławiu swój "złoty fotel" w tzw. Ruchomej Alei Gwiazd, czyli specjalnym tramwaju, w którym honorowe miejsca otrzymują znane osoby wybrane w głosowaniu.

 • Sylwester: Bezpieczny Wrocław, klubowy Kraków

  Około 200 tys. osób bawiło się na plenerowej imprezie sylwestrowej na Rynku we Wrocławiu. W Warszawie królowali Roxette i Doda, a Kraków witał Nowy Rok przy muzyce klubowej.

 • Gra Orkiestra: Doda znów oddaje serce Owsiakowi

  Doda - wokalistka i celebrytka po raz kolejny zaśpiewa dla Orkiestry, wspiera też projekt e-Serce. Wesprzyj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Kliknij Orkiestrę na nie tylko plenerowych imprezach(...) Noego, Luxtorpeda, Rust, Miąższ, Desdemona (Poznań), Acid Drinkers, Liber, Natural Mystic (Gliwice), Łzy, Ania Wyszkoni, Power Of Trinity, Plateau (Wrocław), Hurt, Koniec Świata, Konopians, Negatyw...

 • Koniec bajki Dody

  O tym, że Doda chce rozstać się z bramkarzem Polonii Warszawa, poinformowała jego i cały kraj w programie "Dzień Dobry TVN". Zagranie to było dopiero początkiem gry wokalistki, która nieustannie na(...) z bajki. Majdan, jeden z najlepszych polskich bramkarzy, wypatrzył Dorotę, mało znaną wówczas wokalistkę, w reality show "Bar" i specjalnie dla niej przyjechał do Wrocławia na nagranie programu. Tak...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Sylwester 2014: Edyta Górniak lepsza od Dody, TVP2 przed Polsatem (wyniki oglądalności)

  To jednak pewne zaskoczenie - najwięcej widzów witało Nowy Rok z TVP2, która pokazywała transmisję z imprezy sylwestrowej z Rynku we Wrocławiu.

 • Paulina Gałązka: Życie na walizkach

  Rok temu wyszła za kolegę z planu "Pierwszej miłości", Norwega Sindre Sandema. Teraz dzieli swój czas między Warszawę, Wrocław i Oslo.

 • Sylwester 2015: Jak gwiazdy żegnają rok?

  Zapraszamy na nasz przegląd plenerowych imprez sylwestrowych. Tym razem o uwagę telewizyjnego widza rywalizować będą Kraków (TVN), Wrocław (TVP2) i Katowice (Polsat).

 • Gdzie się bawić w sylwestra?

  W ostatni dzień roku bawić się będzie można przy różnej muzyce - nie tylko odtwarzanej z płyt, ale także granej na żywo. Walka o miano najhuczniejszej imprezy sylwestrowej w tym roku rozegra się pomiędzy Krakowem i Wrocławiem, ale w innych miastach też są organizowane koncerty.

 • Kryzysowy sylwester: Gdzie się bawić?

  ...z Wrocławia przeniosła się do Łodzi, zabierając ze sobą Dodę, w ostatnim czasie etatową gwiazdą sylwestra. Jej występ i duet z Marylą Rodowicz zapowiadany jest jako największa atrakcja imprezy. "Szykuję dla Was prawdziwe kosmiczne piekło w sam raz dla fanów prawdziwej jazdy bez trzymanki" - zapowiadała Doda. Na scenie pojawią się także Kombi, Ewa Farna, Candy Girl, Pectus, Audiofeels (finaliści...