• Informacje na temat:

  doda z koleżanka

Artykuły na temat: doda z koleżanka
 • Wściekła Doda reaguje: Nie jestem skazana! Nie jestem karana!

  W czwartek (28 lutego) w Sądzie Okręgowym w Warszawie zapadł wyrok w sprawie dotyczącej wydarzeń z marca 2013 r. Sąd odrzucił apelację obrońcy i uznał, że Doda dopuściła się znieważenia(...). Wówczas artystka i jej koleżanka miały ich zaatakować. Wokalistka miała uderzyć policjanta w plecy torebką. Obie miały też "używać słów powszechnie uznanych za obelżywe". W lutym 2014 r. prokuratura...

 • Doda zawiesza karierę. Co się stało?

  W ostatnim wywiadzie dla "Party" Doda zdradziła, że ma zamiar zrobić sobie przerwę od muzyki.

 • Kto bogatemu zabroni? Doda (24 l.) pozazdrościła słynnym gwiazdom i poważnie zastanawia się nad kupnem uskrzydlonego środka transportu. To kosztowny kaprys, ale jakże zbawienny dla chorego kręgosłupa artystki.

 • Eurowizja 2017: Podczas krajowych eliminacji wystąpi Doda. Sprawdź szczegóły koncertu

  Do piątku (10 lutego) przesunięto termin przyjmowania zgłoszeń do krajowych eliminacji do Eurowizji. Tymczasem poznaliśmy szczegóły dotyczące koncertu polskich preselekcji. Wieczór swoim występem uświetni m.in. Doda.

 • Doda ma apetyt na pieniądze

  W rozmowie z magazynem "Świat i ludzie" koleżanka Doroty Rabczewskiej twierdzi, że priorytetem dla wokalistki jest zarobienie naprawdę dużych pieniędzy. Na razie Doda jest na topie - ludzie chcą(...)!" - twierdzi anonimowa koleżanka Dody. Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL!

 • Doda pokazała zdjęcie z dzieciństwa. W tle młoda Maryla Rodowicz

  Doda co jakiś czas dzieli się z fanami zdjęciami z młodości. Tym razem pokazała fotografię z Marylą Rodowicz. Fani nie szczędzą komplementów.

 • Wojna Dody z Justyną

  Zestaw Doda, Jolanta Rutowicz i Tomasz Jacyków miał gwarantować, że temperatura na lodzie będzie zdecydowanie powyżej zera. Tymczasem... "Wygląda na to, że nowa edycja programu będzie największym(...) Justyna Steczkowska. "Moim ulubieńcem jest Tatiana, której niestety tu już nie ma" - odparła Doda, nawiązując do tego, że dwie pierwsze edycje "Gwiazdy tańczą na lodzie" prowadziła Tatiana Okupnik...

 • Doda: Drinkiem w twarz

  ..."W trakcie swojego występu na Świrach Doda z wściekłością chlusnęła wodą prosto w twarz konferansjera Kabaretu Moralnego Niepokoju. Był on tak zaskoczony niespodziewanym atakiem, że zaniemówił(...)? ." "Kolega grzecznie wysłuchał. I reszta gości też" - kończy opowieść koleżanka kabareciarzy.

 • Doda zrobi film o głośnej seksaferze. Będzie skandal?

  Doda zainteresowała się tematem, gdy okazało się, że bohaterki są związane z show-biznesem. "Dzięki Bogu, trochę już jestem w show-biznesie, więc znam bezpośrednio koleżanki, które dużo mi na ten(...)'" - napisała na swoim Instagramie reżyserka. "Czuję, że będzie to niesamowita podróż zarówno na poziomie artystycznym, jak i zawodowym" - dodała jeszcze. Scenariusz do filmu jest już gotowy. Jego autorką jest...

 • Monika Jarosińska: Doda? Stop hipokryzji

  Monika Jarosińska podchodzi sceptycznie do organizowanego przez Dodę koncertu. Samą inicjatywę uważa za słuszną, jest jednak zdania, że Doda zaprzecza idei wyrażanej przez to wydarzenie. Podkreśla, że wciąż nie otrzymała przeprosin za pobicie, jakiego 8 lat temu dopuściła się wobec niej Doda. Co więcej, mąż wokalistki chciał pozwać Jarosińską do sądu za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji.

Zdjęcia na temat: doda z koleżanka
Wideo na temat: doda z koleżanka
Dyskusje na temat: doda z koleżanka
 • Re: Czy Lena straci dziecko?

  Przecież oni nie mają ślubu i nawet o tym nie myślą,nie mówią ! Mieszkają z tymi rezydentami i napewno jeszcze długo,bo firma budjąca domki splajtuje ! a pod nosem będzie koleżanka agatka ,tak że Latoszek ma drogę wolną !! a Lena jak chce dziecko niech ma,bo dla niej ważniejsze jest dziecko ,nie Witek !!! Tylko o to jej chodziło !Witek zapierał się ,nie chciał dziecka ,a tu bum ...może jeszcze