• Informacje na temat:

  doda z kora

Artykuły na temat: doda z kora
 • Doda w hołdzie dla Kory ("Krakowski Spleen" Maanam)

  Na koncercie w Murowanej Goślinie Doda oddała hołd zmarłej w sobotę Korze wykonując słynny przebój "Krakowski Spleen" grupy Maanam.

 • "Krakowski spleen" na mszy świętej. Tak ksiądz uczcił pamięć Kory

  Kora , czyli Olga Jackowska , wybitna polska wokalistka, autorka tekstów, producentka i osobowość telewizyjna, zmarła 28 lipca w wieku 67 lat. Wokalistkę w przeróżny sposób uczcili politycy, dziennikarze oraz inni artyści. Hołd wokalistce złożyli m.in. Doda , Michał Szpak i zespół Scorpions . Na wspomnienie piosenkarki zdecydowano się również w jednym z warszawskim kościołów. Pod...

 • Kora pozwana przez Ryszarda Nowaka. O co poszło?

  Na celowniku Ryszarda Nowaka z Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami byli już m.in. Nergal (Behemoth), Doda i Czesław Mozil. Do tego grona dołączyła teraz Kora.

 • Wymarzone jury "Idola": Szpak, Wojewódzki, Doda i Zapendowska

  .... Z przewijających się nazwisk wybraliśmy 20 osób, w tym m.in. te, które mają już doświadczenie w pracy jurora (m.in. Kora, Ewa Farna, Justyna Steczkowska, Wojtek "Łozo" Łozowski, Rudi Schubert) lub same(...) Szpak (25 proc.). W Waszym wymarzonym jury "Idola" znaleźliby się także Kuba Wojewódzki (15 proc.), Doda (14 proc.) i Ela Zapendowska (9 proc.), która o włos wyprzedziła Jacka Cygana (8 proc.). Te...

 • Doda i jej przebieranki: "Dziękuję Kraków"

  ...1 czerwca w Tauron Arenie Kraków Doda wystąpiła w ramach promocji swojej płyty "Dorota". Zobacz, co działo się na scenie.

 • Doda z nagim biustem: Jeszcze tylko płaszcz

  ..."Jeszcze tylko płaszcz... i gotowa na scenę" - napisała Doda na Instagramie. Na selfie wykonanym w łazience możemy zobaczyć wokalistę bez stanika, która zasłania nagi biust prawą ręką. "Daj se spokój z tym płaszczem" - komentuje jedna z fanek. "Bez płaszcza też dobrze", "rakieta", "najlepsza", "byłaś cudowna" - zachwycają się inni. Doda wraz z grupą Virgin była gwiazdą Dożynek Powiatowych...

 • Doda w czerwonym lateksie błyszczy w Chicago

  Zobaczcie, jak Doda prezentowała się podczas Festivalu Polonaise. Trzydniowa impreza nazywana jest największym polonijnym festiwalem w USA.

 • Doda we łzach wspomina zmarłą babcię. Co zdradziła w programie "Emsi na tropie"?

  ...u babci. A jak przyjeżdżam do Ciechanowa, to czekam aż zejdzie ze swojego pokoju z góry. Ale nie schodzi" - opowiadała przez łzy Doda w programie "Emsi na tropie" . Ukochana babcia miała przed śmiercią(...) dla mnie fajne doświadczenie, bo lubię zaskakiwać słuchaczy - opowiadała Doda w rozmowie z Interią.

 • Elfia pretensjonalność Dody

  Doda "Siedem pokus głównych", Universal...

 • Doda spadła ze sceny w Olsztynie: Mam bardzo duży problem z ręką

  Po koncercie w Olsztynie Doda poinformowała, że ma bardzo duży problem z ręką. To efekt upadku z 3-metrowego podestu.

Zdjęcia na temat: doda z kora
Dyskusje na temat: doda z kora