• Informacje na temat:

  doda zaręczyła się

Artykuły na temat: doda zaręczyła się
 • Zofia Ślotała szykuje się do ślubu z bratem byłego Dody!

  Choc przez wielu wciąż jest określana mianem "byłej Szyca", Zosia Ślotała od lat związana jest z bratem Emila Haidara.  Para nawet się zaręczyła, ale o ślubie do tej pory było cicho.  Celebrytka(...) od polskiej marki. Od zawsze wspieram polskich projektantów, uważam, że mamy czym się chwalić na naszym rynku. Ale wszystkie dzieci – druhny i chłopcy będą ubrani oczywiście w Petite Maison" - dodała. 

 • Doda zaręczyła się z Nergalem!

  Popularna piosenkarka przyjęła oświadczyny Adama 'Nergala' Darskiego z grupy Behemoth.

 • Doda dostała pierścionek za 250 tys. zł!

  Od rozstania z Nergalem Doda nie ustawała w poszukiwaniach nowego księcia z bajki. Kilka miesięcy temu poznała syryjskiego milionera, Emila Haidara, w którym zakochała się do szaleństwa. Para dość szybko się zaręczyła, co dopiero niedawno wyszło na jaw. Okazuje się, że ukochany Dody nie szczędził pieniędzy na pierścionek zaręczynowy! "Fakt" dowiedział się, że kosztował on aż 250 tys. zł...

 • Plotkarskie podsumowanie 2011 roku

  Głośne rozstania, rozwody po kilkunastu latach związku, nowe miłości, zaręczyny i śluby oraz wysyp dzieci gwiazd. Czym żył plotkarski światek w 2011 roku?

 • Emil Stępień – kim tak naprawdę jest nowy mąż Dody?

  Emila Stępnia (40 l.) media ogłosiły „nositorbą”, gdy pojawił się na jednym zdjęciu z Dodą (34 l.), której trzymał torebkę. Wówczas był przedstawiany przez nią samą jako jej przyjaciel i partner biznesowy. Dziś jest jej mężem. Kim tak naprawdę jest Emil?

 • Doda o rozstaniu z Haidarem: "Wiele rzeczy ukrywał przede mną"

  Doda (32 l.) i Emil Haidar (35 l.) uchodzili za zgodną i nieźle dobraną parę. Szykowali się do ślubu i lubili publicznie okazywać sobie uczucie. Jednak ku wielkiemu zaskoczeniu fanów rozstali się! Teraz wokalistka opowiedziała o powodach tej decyzji.

 • Doda rozpłakała się podczas mierzenia sukni ślubnej! "Nie chcę o tym mówić"

  Doda (31 l.) szykuje się, by wraz z Emilem Haidarem (34 l.) niebawem stanąć na ślubnym kobiercu! Na antenie wybierała swoją wymarzoną suknię. Przy okazji zdradza, jak wielkie emocje to w niej wywołało.

 • Doda jest kompletnie spłukana i nie stać jej na wyprawienie wesela?! Co ze ślubem?!

  Doda (31 l.) i Emil Haidar (34 l.) powoli szykują się, by stanąć na ślubnym kobiercu. Jednak okazuje się, że to nie takie proste i zorganizowanie wymarzonej uroczystości napotyka trudności.

 • Ależ to była niespodzianka! Doda (34 l.) poinformowała, że 14 kwietnia ona i Emil Stępień (40 l.) pobrali się! Uroczystość odbyła się w Hiszpanii, uczestniczyli w niej najbliżsi państwa młodych. Na drugi dzień wokalistka opublikowała wideo z poprawin.

 • Doda i Emil Stępień... rozpoczną starania o dziecko?

  Ta wiadomość zaskoczyła wszystkich – Doda (34 l.) w tajemnicy wyszła za mąż za swego przyjaciela i wspólnika, Emila Stępnia (40 l.). W jednym z tygodników czytamy, że teraz przyszedł czas na dziecko!

Zdjęcia na temat: doda zaręczyła się
Wideo na temat: doda zaręczyła się
 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...

 • Zrywa się wiatr

  Historia Jirô Horikoshiego, który projektował japońskie myśliwce podczas II wojny światowej.