• Informacje na temat:

  doda zmęczona

Artykuły na temat: doda zmęczona
 • Za odwołaniem koncertu piosenkarki w Mielnie kryje się jakaś tajemnica. Jaka? Doda znów pisze do fanów na oficjalnej stronie.

 • Doda: "Wiele się zmieniło"

  Doda niedawno była na urlopie. Jak się okazuje, w trakcie odpoczynku piosenkarka najwyraźniej zaczęła zastanawiać się nad swoim życiem. Tak przynajmniej wynika z wpisu gwiazdy na Facebooku. "Kochani(...) od tygodnia. To na pewno punkt zwrotny w moim życiu, które do tej pory pędziło, jak oszalały pociąg, który sama rozpędziłam" - kontynuuje, najwyraźniej zmęczona tempem, które sobie narzuciła. "Nie...

 • Doda wraca, Radka nie ma

  W środę, 8 listopada, Dorota "Doda" Rabczewska (22 lata) wróciła z amerykańskiego tournee z zespołem Virgin. Na lotnisku niecierpliwie czekali na nią rodzice i przyjaciele. Nie było wśród nich Radka Majdana, męża piosenkarki.

 • ...- uspokaja "Fakt". Była głucha noc, godzina 3.45 w piątek, 7 września. Zmęczona piosenkarka i jej menedżerka drzemały w samochodzie, wracając z koncertu w Licheniu. Prowadził ochroniarz Przemek, który(...) obudził trzask miażdżonej blachy i gwałtowne szarpnięcie. Mitsubishi Dody o milimetry minęło tira nadjeżdżającego z przeciwka. Auto, którym jechała Doda, przecisnęło się, trąc o betonową ścianę tunelu pod...

 • Doda: Nie mam siły nagrywać

  Doda, opiekująca się chorym na białaczkę narzeczonym, odkłada karierę muzyczną na bok. Pracę nad jej nową płytą zostały całkowicie zawieszone. Wokalistka gra też coraz mniej koncertów.

 • "Mam zapałki na oczach"

  ..."Jestem bardzo zmęczona. Ciągle siedzę w studio, żeby jak najszybciej wydać płytę" - mówi Dorota "Doda" Rabczewska. Piosenkarka opowiada Tomasz Piekarskiemu o "Świrach", jej najbliższych planach i związku z Radkiem Majdanem.

 • Marcelina Zawadzka w programie "Bake Off Junior"

  Najpierw Marcelina Zawadzka przez trzy edycje wspierała uczestników "Bake Off" - programu dla pasjonatów cukiernictwa. Teraz swoim uśmiechem doda otuchy bohaterom dziecięcej wersji tego show. Podejścia do dzieci nauczyła się m.in. dzięki swojej siostrzenicy, Antosi.

 • Granice podglądactwa. Dlaczego Polacy tak bardzo lubią reality-show?

  ...w ciemności, która może być bezkarnym obserwatorem wszystkiego, co oferuje mu ekran". W dodatku czerpie z tego przyjemność. Bo voyeuryzm interesuje się nie tylko ciałem, ale całą sferą prywatną, której(...). Z kolei w drugiej edycji jedną z uczestniczek była 18-letnia wówczas Dorota Doda Rabczewska. Program Polsatu doczekał się łącznie 6 edycji, a w 5 brali udział także celebryci. "Jestem jaki jestem...

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  ...kolega, Arek (Filip Gurłacz), który podrzucił jej towar. Podczas skromnego ślubu ksiądz (w tej roli Maciej Damięcki) doda młodej parze otuchy słowami: - Teraz, jak już góra się w to zaangażuje(...): z uśmiechem i wiarą, że nastąpi "happy end". - Zmęczona? - zapyta Marek. - Bardzo. Ale jeszcze bardziej... szczęśliwa! - odpowie mu świeżo poślubiona małżonka. Jednak kilka sekund później, w trakcie...

 • Pojechali po naszych gwiazdach!

  ......" - dodaje wokalista. Co nowego w Kabarecie Skeczów Męczących? - zobacz wideo: Zobacz teledyski Flipera na stronach INTERIA.PL.