• Informacje na temat:

  dolina

Artykuły na temat: dolina
 • "Dolina Bogów" w kinach od 21 sierpnia

  Ze względu na sytuację epidemiologiczną termin premiery kinowej filmu Lecha Majewskiego - "Dolina Bogów" został przesunięty na 21 sierpnia. W polsko-hollywoodzkiej produkcji występują gwiazdy światowego kina: John Malkovich, Josh Hartnett, Bérénice Marlohe, John Rhys-Davies i Keir Dullea.

 • "Dolina Bogów": John Malkovich na plakacie

  ...27 marca do kin trafi polsko-hollywoodzka produkcja Lecha Majewskiego - "Dolina Bogów". W rolach głównych występują gwiazdy światowego kina: John Malkovich, Josh Hartnett, Berenice Marlohe, John Rhys-Davies i Keir Dullea.

 • "Dolina Bogów" Lecha Majewskiego w kinach w marcu 2020

  W najnowszej produkcji Lecha Majewskiego z muzyką laureata Oscara - Jana A.P. Kaczmarka - "Dolina Bogów" występują gwiazdy światowego kina: John Malkovich, Josh Hartnett, Berenice Marlohe, John Rhys-Davies i Keir Dullea. Polsko-hollywoodzka produkcja trafi do kin 27 marca 2020.

 • Bérénice Marlohe o "Dolinie Bogów" Lecha Majewskiego: Jest magiczny i zadaje ważne pytania

  Bérénice Marlohe, francuska aktorka najbardziej znana z roli dziewczyny Bonda w filmie "Skyfall", wystąpiła w najnowszej produkcji Lecha Majewskiego "Dolina Bogów". Obraz trafi na ekrany polskich kin na początku 2020 roku.

 • Bérénice Marlohe w Polsce! Aktorka przyleciała na pokaz filmu "Dolina Bogów"

  Bérénice Marlohe, francuska aktorka najbardziej znana z roli dziewczyny Bonda w filmie "Skyfall", przyleciała do Polski i będzie gościem Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Aktorka gra jedną z ról w filmie Lecha Majewskiego "Dolina Bogów", który jest w Konkursie Głównym gdyńskiej imprezy.

 • Uczelnie wspólnie z zagranicznymi koncernami zapowiadają powstanie "Doliny Gier", która tak jak amerykańska "Dolina Krzemowa" ma do Krakowa przyciągnąć największe firmy informatyczne, tyle że produkujące gry multimedialne - informuje "Dziennik Polski". W czwartek, 24 lipca, zostanie ogłoszone porozumienie o utworzeniu w Krakowie Europejskiego Centrum Gier. Na razie chęć współpracy z uczelniami...

 • Lech Majewski o filmie "Dolina Bogów": Zdarza się, że coś kręcę, a później to się wydarza

  ..."Udało mi się porozmawiać z paroma najbogatszymi ludźmi na świecie. Zobaczyłem, gdzie są ich ograniczenia. Zupełnie zabrana jest im wolność" - mówi Lecha Majewski. Jego najnowszy film "Dolina Bogów" trafi na ekrany polskich kin na początku 2020 roku.

 • "Dolina Bogów": Gwiazdy w obsadzie filmu Lecha Majewskiego

  ...- To obsada z moich snów - mówił w poniedziałek w Katowicach reżyser Lech Majewski, w którego najnowszym filmie "Dolina Bogów" grają m.in. John Malkovich, Keir Dullea, Josh Hartnett i Berenice Marlohe. Artyści podkreślali, że praca z polskim reżyserem to wyjątkowe doświadczenie.

 • OFF Festival 2018: Relacja z pierwszego dnia. Dolina Trzech Stawów nie bez niespodzianek!

  Kto będzie największą gwiazdą pierwszego dnia tegorocznej edycji OFF Festival, a może i całego festiwalowego weekendu, było wiadomo już po zobaczeniu rozpiski koncertów. I faktycznie, M.I.A. nie zawiodła. O ile to była rzecz pewna, o tyle piątkowe koncerty "inaugurujące" trzydniową imprezę odbywającą się na terenie katowickiej Dolinie Trzech Stawów, obfitowały w naprawdę wiele niespodzianek.

 • "Dolina Issy": Kresy Miłosza i Konwickiego

  ...12 listopada (poniedziałek) w warszawskim kinie Kultura odbędzie się uroczysty pokaz zrekonstruowanego cyfrowo filmu Tadeusza Konwickiego "Dolina Issy". Gośćmi premiery będą jego twórcy, a wśród nich autor zdjęć Jerzy Łukaszewicz, kompozytor Zygmunt Konieczny oraz aktorzy Maria Pakulnis, Danuta Szaflarska i Krzysztof Gosztyła.

Zdjęcia na temat: dolina
Wideo na temat: dolina
Dyskusje na temat: dolina