• Informacje na temat:

  dolly parton piosenkarka

Artykuły na temat: dolly parton piosenkarka
 • Dolly Parton: Prawda i tak wyszła na jaw!

  Jak się okazuje, Dolly Parton (72 l.) w przeszłości nie była taka święta...

 • Steven Spielberg z Dolly Parton

  Reżyser filmowy Steven Spielberg ( "Monachium" ) i piosenkarka country Dolly Parton znaleźli się wśród artystów wyróżnionych przez Centrum Kennedy'ego za wkład w rozwój amerykańskiej kultury. Uroczystą galę wręczenia nagród, która odbyła się 3 grudnia w Waszyngtonie, uświetnił swoją obecnością prezydent USA George W.Bush.

 • Gwiazda szuka męża

  Brytyjska piosenkarka pop Lilly Allen zdradziła, że ma trzy największe marzenia: zaśpiewać w duecie z Dolly Parton, wyjść za mąż i mieć dzieci.

 • Robert Plant i Jimmy Page chwalą Dolly Parton

  Kto by pomyślał, że Robert Plant i Jimmy Page mogą mieć coś wspólnego z supergwiazdą country Dolly Parton? Byli członkowie legendarnej formacji Led Zeppelin nie dość, że wyrazili zgodę na przerobienie przez Dolly ich klasyka "Schody do nieba", to ponadto poinformowali ją, iż jej interpretacja bardzo im się podoba.

 • Gwiazdy cierpią z powodu dużych piersi

  Jessica Simpson doskonale rozumie ból piosenkarki country Dolly Parton wynikający z faktu posiadania okazałych piersi.

 • 66-letnia wokalistka ma romans z koleżanką?

  Piosenkarka Dolly Parton dementuje pogłoski o romansie z najlepszą przyjaciółką z dzieciństwa.

 • Odwołuje trasę z powodu biustu

  Piosenkarka country Dolly Parton musiała przesunąć trasę koncertową, gdyż cierpi na bóle pleców. Przyczyną choroby są... obfite piersi artystki.

 • Ma trzy marzenia

  Brytyjska gwiazda pop Lilly Allen zdradziła, że ma trzy największe marzenia: zaśpiewać w duecie z Dolly Parton, wyjść za mąż i mieć dzieci.

 • Anastacia walczy z rakiem

  Anastacia mocno angażuje się w walkę z rakiem piersi. 29-letnia wokalistka, która na początku 2003 roku przeszła operację usunięcia nowotwora, jest współzałożycielką fundacji przeciwdziałającej tej śmiertelnej chorobie.

 • Whitney Houston traci włosy

  Whitney Houston przyznała ostatnio, że ma bardzo duży kłopot ze swymi włosami, które dość obficie jej wypadają. Wokalistka twierdzi, że jest to efektem ciągłego używania lakierów i pianek oraz ciągłego ich kręcenia lokówką, a także suszenia za pomocą suszarki, do czego zmuszą ją tryb życia.

Zdjęcia na temat: dolly parton piosenkarka
Wideo na temat: dolly parton piosenkarka
 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...

 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...