• Informacje na temat:

  dom agnieszki włodarczyk

Artykuły na temat: dom agnieszki włodarczyk
 • Agnieszka Włodarczyk: Najlepsze momenty w życiu

  Agnieszka Włodarczyk uważa, że udział w programie "Azja Express" był jednym z najlepszych momentów jej życia. Podróż po Azji, którą odbyła w towarzystwie Marii Konarowskiej, nauczyła ją radzenia sobie w trudnych sytuacjach i szybkiego reagowania. Agnieszka Włodarczyk darzy szacunkiem wszystkich uczestników wyścigu - docenia ich determinację i odwagę do podjęcia tak ekstremalnego wyzwania.

 • Agnieszka Włodarczyk jak Celine Dion

  W rywalizacji o Perłowy Mikrofon pozostała już tylko piątka uczestników. W sobotę w "jak Oni śpiewają" usłyszmy przeboje nagrodzone Oscarem. Z programem pożegna się Patricia Kazadi bądź Agnieszka Włodarczyk...

 • Agnieszka Włodarczyk a la Timbaland

  ...r'n'b. To będą brzmienia a la Timbaland" - ujawnia tygodnikowi Włodarczyk. A jak doszło do spotkania Agnieszki i producenta? "Jany'emu polecił mnie znajomy znajomego. Jak się wychodzi z domu(...)" - zdradziła aktorka. Przypomnijmy, że Agnieszka Włodarczyk ma już na koncie płytę "Nie dla oka...", która ukazała się w 2007 roku.

 • Agnieszka Włodarczyk: W "Przygarnij mnie" socjalizujemy psy

  Agnieszka Włodarczyk to kolejna polska gwiazda, która zdecydowała się na adopcję psa ze schroniska. Aktorka przygarnęła 6-letnią Tosię. Suczka bez problemu zaaklimatyzowała się w nowym domu, jest coraz bardziej ufna i otwarta w stosunku do ludzi. Występuje też z Agnieszką Włodarczyk w programie "Przygarnij mnie" na antenie TVP, gdzie uczy się pokonywać traumy.

 • Wielkie zmiany u Włodarczyk

  Dojrzewała niemal na naszych oczach, a teraz planuje założenie rodziny. Czy za rok Agnieszka Włodarczyk będzie już szczęśliwą żoną i mamą?

 • Janson pomoże Włodarczyk

  Zapowiada się kolejna interesująca współpraca w karierze Roberta Jansona. Powracający do zdrowia lider grupy Varius Manx pomoże w karierze Agnieszce Włodarczyk, laureatce programu "Jak ONI śpiewają".

 • Janson pomoże Włodarczyk

  Zapowiada się kolejna interesująca współpraca w karierze Roberta Jansona. Powracający do zdrowia lider grupy Varius Manx pomoże w karierze Agnieszce Włodarczyk, laureatce programu "Jak ONI śpiewają".

 • Zatruwają życie Włodarczyk

  ..."Teraz tak się porobiło, że artyści muszą się ukrywać. Jest grupa fotoreporterów i dziennikarzy, którzy skutecznie próbują zatruć komuś życie" - mówi Agnieszka Włodarczyk. "Rzadko chodzę na imprezy. Oczywiście zdarza mi się wyjść. Ostatnio byłam na imprezie TVN-u po finale Tańca z gwiazdami . Gdy wychodziłam o drugiej w nocy czekały na nas tak zwane hieny. Wiadomo, że chodziło o uchwycenie nas...

 • 25 lat Studia Buffo. Wśród gwiazd Doda i Natasza Urbańska

  Marian Opania, Agnieszka Włodarczyk, Natasza Urbańska, Sława Przybylska i... Doda - gwiazdy z różnych pokoleń świętowały na jednej scenie 25-lecie kultowego warszawskiego teatru piosenki. "To sentymentalna podróż w czasie" - powiedział Janusz Józefowicz.

 • Gwiazdy świętowały jubileusz Studia Buffo

  Marian Opania, Agnieszka Włodarczyk, Natasza Urbańska, Sława Przybylska i... Doda - gwiazdy z różnych pokoleń świętowały na jednej scenie 25-lecie kultowego warszawskiego teatru piosenki. - To sentymentalna podróż w czasie - powiedział Janusz Józefowicz.

Wideo na temat: dom agnieszki włodarczyk
 • Agnieszka Włodarczyk: W programie „Przygarnij mnie” socjalizujemy psy po przejściach

  Agnieszka Włodarczyk to kolejna polska gwiazda, która zdecydowała się na adopcję psa ze schroniska. Aktorka przygarnęła 6-letnią suczkę Tosię, którą wypatrzyła w internecie. Suczka bez problemu zaaklimatyzowała się w nowym domu, jest coraz bardziej ufna i otwarta w stosunku do ludzi. Występuje też z Agnieszką Włodarczyk w programie „Przygarnij mnie” na antenie TVP, gdzie uczy się pokonywać traumy

 • "Zoom na miasto": Odcinek 263.

  Wróblewska, Patryk Wojciechowski, Sława Tchórzewska, Piotr Kowalczuk, Ewa Rachoń, Dorota Gulbierz, Michał Starost, Paweł Węgrzyn, Aneta Larysa Knap, Anna Butrym, Dominika Czarnecka - Thriller czy(...) kulisami programu „SuperPies”: Agnieszka Włodarczyk, Aneta Awtoniuk, Dariusz Kuźniak, Grzegorz Siedlecki - Horror na teatralnych deskach. Kto wraca do domu przed północą? Marta Żmuda Trzebiatowska