• Informacje na temat:

  dom aktorki małgorzaty kozuchowskiej

Artykuły na temat: dom aktorki małgorzaty kozuchowskiej
 • "Kosmiczna jazda" Małgorzaty Kożuchowskiej

  ...zwietrzy okazję na międzynarodową karierę, a dzielne psy przekonają się, że ufoludki też mają uczucia i bardzo tęsknią za swoim domem. "Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem" w kinach od 2 września.

 • Eko styl Małgorzaty Kożuchowskiej

  ...chodzi o świadomość ekologiczną to ona rozwijała się razem z nami od najmłodszych lat. Przejawiało się to w metodzie małych kroków, które pozornie nic nie znaczą, ale globalnie, jeśli wszyscy będą(...) wyłączanie ładowarki z kontaktu - są to nawyki, które w niektórych domach zapewne już obowiązują, ale musimy pamiętać o nich cały czas. One nie są bez znaczenia. Dlatego dziwi mnie, że zapominamy...

 • Małgorzata Kożuchowska: Święta w górach

  Od dwóch lat życie Małgorzaty Kożuchowskiej kręci się wokół małego Jasia, ukochanego synka aktorki. Dopiero niedawno mąż namówił ją, by wyjechała - bez niego i dziecka - do Paryża i tam po prostu odpoczęła. "Przewietrzyłam głowę" - żartuje gwiazda "rodzinki.pl". Święta cała rodzina spędzi w górach.

 • Jak mieszka M. Kożuchowska

  Już w niedzielę, 25 lutego o godzinie 9:10 program "Zacisze gwiazd" zabierze nas do domu popularnej aktorki, Małgorzaty Kożuchowskiej.

 • Kożuchowska marzy o dziecku

  Marzenie o nowej pracy dla męża szczęśliwie już się ziściło. Ale teraz czas na kolejne, chyba dla Małgorzaty Kożuchowskiej najważniejsze - o dziecku!

 • Kożuchowska z trójką dzieci

  Natalii... W serialowego męża Małgorzaty Kożuchowskiej wcielił się Tomasz Karolak. Bohaterka "Rodzinki.pl" to - według aktorki - nowoczesna kobieta. - Jest wiele kobiet, które po urodzeniu dziecka i po...

 • Małgorzata Kożuchowska dla miłości zrobi wszystko

  ...międzynarodową karierę, a dzielne psy przekonają się, że ufoludki też mają uczucia i bardzo tęsknią za swoim domem. W polskiej wersji językowej obok Agnieszki Dygant i Małgorzaty Kożuchowskiej usłyszymy...

 • Kożuchowska: Pierwsze takie święta

  ...z własnoręcznie klejonymi uszkami, makówka i kompot z suszonych owoców, a także kapusta z grochem, którą jada się u rodziny męża aktorki. Będą oczywiście śpiewane kolędy, a pod choinką każdy znajdzie coś dla(...) kolacji wszyscy pojadą na pasterkę. - Bardzo lubię tę u dominikanów na warszawskim Starym Mieście - zwierza się. A później pozostaje radosne świętowanie. Chwile z najbliższymi. Boże Narodzenie to...

 • Małgorzata Kożuchowska dziękuje za dowody sympatii

  Małgorzata Kożuchowska, która niedawno urodziła swe pierwsze dziecko, podziękowała na Facebooku za gratulacje, życzenia i sms-y, które otrzymała od fanów. "Dziękuję za wszystkie dowody sympatii i wsparcia oraz za to, że zamieniliście mój dom w kwiaciarnię!" - napisała aktorka na swym profilu.

 • Ile zarobi Joanna Brodzik?

  Występ Joanny Brodzik w serial u TVP "Dom nad rozlewiskiem" oznacza, że Telewizja Polska musiała "podkupić" aktorkę konkurencyjnej stacji TVN. Ile Brodzik dostanie za występ w ekranizacji książki Małgorzaty Kalicińskiej?

Zdjęcia na temat: dom aktorki małgorzaty kozuchowskiej