• Informacje na temat:

  dom aliny janowskiej

Artykuły na temat: dom aliny janowskiej
 • Ostatnie pożegnanie Aliny Janowskiej

  ..."Żegnam dzisiaj nie tylko wspaniałą aktorkę, ale także wielką patriotkę, osobę serdeczną, pełną optymizmu i pogody ducha" - napisał prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym podczas pogrzebu Aliny Janowskiej. Artystka spoczęła w poniedziałek na Powązkach Wojskowych w Warszawie.

 • Kradzież na pogrzebie Aliny Janowskiej?

  ...- Odznaczenia, które miały zostać skradzione znad grobu Aliny Janowskiej, odnalazły się i wrócą do rodziny. Przez przypadek pozostawił je po pogrzebie syn aktorki; torbę z pamiątkami odnalazły dwie starsze osoby i oddały księdzu - poinformował PAP Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji.

 • Alina Janowska: Dusza człowiek

  Aktorstwo wybrała z powołania, ale drugą jej pasją są ludzie. Alina Janowska, gwiazda seriali "Wojna domowa" i "Złotopolscy" - obchodzi w sobotę, 16 kwietnia, 93. urodziny!

 • Alina Janowska i Wojciech Zabłocki: Kolacja po "Zaćmieniu"

  Siedem lat różnicy wieku to niby niewiele, ale aż do 1963 r. życie Aliny Janowskiej i Wojciecha Zabłockiego biegło tak odmiennymi drogami, jakby należeli do różnych pokoleń.

 • Alina Janowska: Jest data i miejsce pogrzebu

  Uroczystości pogrzebowe aktorki Aliny Janowskiej odbędą się w południe 20 listopada w kościele św. Stanisława Kostki w Warszawie, a następnie na Powązkach Wojskowych. Zakończy je wieczór wspomnień w Forcie Sokolnickiego - poinformowała PAP Maria Wilma z ZASP.

 • Alina Janowska: Wnętrze mam dramatyczne

  ...: - Przyjaciele, których mam rozsianych po całym świecie. Bo dla mnie od zawsze najcenniejszy jest człowiek. Tak było, jest i już pozostanie. To dlatego dom pani Aliny jest zawsze otwarty dla przyjaciół(...), dzieli się swoim ciepłem. Pani Alina lubi swój dom na warszawskim Żoliborzu. Jak sama mówi - jest duży, ale jej to nie przeszkadza, bo uwielbia kiedy coś się dzieje i dookoła są ludzie. Aktorka cały czas...

 • "Wojna domowa": Wszystko zaczęło się od "Przekroju"

  Serial okazał się strzałem w dziesiątkę. Widzowie pokochali "Wojnę domową" i po ponad 50 latach od premiery, która odbyła się 24 października 1965 roku, wciąż chętnie oglądają powtórki. A jak to się zaczęło?