• Informacje na temat:

  dom george clooneya

Artykuły na temat: dom george clooneya
 • George Clooney i wojna o skarby

  Matt Damon ma proste wytłumaczenie dla fenomenu George'a Clooneya, prywatnie jego dobrego przyjaciela, a zawodowo - kolegi z planu, z którym wystąpił właśnie w filmie "Obrońcy skarbów" (tuż po premierze na festiwalu w Berlinie).

 • George Clooney na ślubnym kobiercu?

  ...o wielką miłość. Ale może też troszkę o to, że ponoć piękny George poważnie myśli o zaangażowaniu się w politykę. A jeśli chciałby objąć jakieś znaczące stanowisko (niektórzy sugerują, że chodzi o Biały Dom(...), zasłynęła obroną założyciela WikiLeaks Juliana Assange'a. I na dodatek w niczym nie przypomina żadnej z korowodu licznych byłych miłostek Clooneya. Nie dość, że nie jest związana z show-biznesem...

 • George Clooney: Wakacje z rodziną

  Gwiazdor Hollywood George Clooney z żoną Amal Alamuddin przylecieli ze swymi dziećmi, urodzonymi przed miesiącem bliźniętami, na urlop nad jezioro Como we Włoszech, gdzie aktor ma dom. Niemowlęta mają za sobą pierwszą podróż prywatnym samolotem.

 • "Bombowy" George Clooney

  George Clooney ma sporo szczęścia. Obok jego rezydencji w Lombardii znaleziono niedawno ponad 200-kilową bombę, jednak aktora nie było akurat we Włoszech.

 • George Clooney w Białym Domu

  Prezydent Barack Obama spotkał się z aktorem i aktywistą Georgem Clooneyem we wtorek, 12 października, w Białym Domu. Panowie rozmawiali o zaangażowaniu Stanów Zjednoczonych w sytuację w Sudanie tuż przed decydującymi dla tego kraju wyborami, które mają się odbyć na początku przyszłego roku.

 • George Clooney: Batman to pomyłka

  George Clooney w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów przyznał, iż zagrał w kilku filmach, które niestety nie są powodem do dumy. Do swych najbardziej żałosnych projektów aktor zaliczył obrazy "Batman i Robin" (1997) oraz "Return of the Killer Tomatoes!" (1988). George Clooney wyznał również, że coraz częściej myśli o porzuceniu Hollywood i spędzaniu czasu w swym nowym domu we Włoszech.

 • George Clooney wraca do "Ostrego dyżuru"!

  Jeden z australijskich magazynów podał niedawno informację, iż George Clooney ( "Gniew oceanu" , "Bracie, gdzie jesteś?" , "Złoto pustyni" ) wróci na plan kultowego serialu "Ostry dyżur". Aktor ma powtórzyć swoją rolę Douga Rossa co prawda tylko w trzech nowych odcinkach, ale i to na pewno zadowoli fanów cyklu i przystojnego lekarza.

 • "Suburbicon": Clooney na przedmieściach

  Na kanwie prawdziwej historii George Clooney pokazał, że dawne czasy niewiele różnią się od współczesnych. Jego najnowszy film - "Suburbicon" trafi na ekrany kin już 10 listopada.

 • Państwo Clooney zostali rodzicami bliźniąt

  Amal Clooney, żona aktora George'a Clooneya, urodziła we wtorek bliźnięta - dziewczynkę i chłopca. Dzieci mają już imiona - Ella i Alexander. Są zdrowe, podobnie jak szczęśliwa mama - poinformował rzecznik państwa Clooney, Stan Rosenfield.

 • Clooney w hołdzie Pollackowi

  George Clooney oddał hołd zmarłemu wczoraj wielkiemu reżyserowi Sydney'owi Pollackowi.