• Informacje na temat:

  dom jarosława kreta

Artykuły na temat: dom jarosława kreta
 • "Taniec z Gwiazdami": Z kim zatańczą Tadla i Kret?

  W najnowszej odsłonie "Tańca z Gwiazdami" Beata Tadla zatańczy z Janem Klimentem, a Jarosława Kreta w obroty weźmie żona tancerza, Lenka - informuje "Super TV". Ogromną niespodziankę szykuje także Krzysztof Ibisz.

 • Jarosław Kret: Smak Indii

  W księgarniach pojawi się kolejny dodruk bestsellera Jarosława Kreta "Moje Indie". Z prezenterem pogody i podróżnikiem rozmawiamy o egzotycznym kraju, w którym z przerwami spędził pięć lat. Za co kocha induską kuchnię? Z jaką bollywoodzką aktorką żył w przyjaźni?

 • Jarosław Kret: Ciągnie mnie w świat

  Prognozowanie aury to jego praca. By kompetentnie odpowiadać na pytania o słońce lub deszcz, skończył kurs metorologii. Prywatnie wielką pasją Jarosława Kreta są dalekie podróże.

 • Jarosław Kret: Zamieszkać na Krecie?

  ...zamierza z nich rezygnować nigdy. Oto cały Jarosław Kret. Naszą rozmowę zacznijmy od pana wielkiej pasji, czyli podróżowania.Dlaczego ono pana tak fascynuje? Czy przypadkiem z pana Jarosława nie(...), że będę robić wszystko, aby kupić dom w Tunezji. Jest tam czysto, bezpiecznie i - mimo że to już Afryka - leży stosunkowo blisko Polski. W dzisiejszych czasach dolecę tam raptem w trzy godziny. Marzę...

 • Kret, Anka i Natasza

  ...w swoich domach naukę tańca np. telefonami komórkowymi wezmą udział w konkursie "Pokaż co potrafisz". Najlepsze filmy wybierze sam Janusz Józefowicz. Widzowie będą mogli także zagłosować na...

 • "Taniec z Gwiazdami": Popek zachwycił jurorów, Kret wypadł najgorzej

  ...". Para otrzymała 19 punktów. Martyna Kupczyk w parze z Żorą Korolyovem zatańczyli tango. Iwona Pavlović dostrzegła w architekt programu "Nasz nowy dom" "zadaniową dziewczynę". "Świetnie sobie...

 • Kret: Z telewizją związany od dziecka

  Telewizja Polska ma już 60 lat! Z okazji tego jubileuszu w poniedziałek, 29 października, TVP1 zaprasza na "Wielki Test o Telewizji". A jak swój "pierwszy raz" w telewizji wspominają gwiazdy, które znany z małego ekranu. - Miałem 5 lat... - zaczyna swoją opowieść Jarosław Kret.

 • Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak: Nie przynosimy tańca do domu

  ...mięśnie i świadomość ciała. Ewidentnie nie jest "filingowcem" tylko "zadaniowcem". Trzeba mu wszystko pokazać i on to zrobi. Jest zdolny i bardzo się przykłada do treningów. Bardzo fajnie zapamiętuje(...) Madeńska : To są tylko moje domysły. Nie chcę rzucać podejrzeń. Jedynie widziałam na publicznych wystąpieniach, jak inni tańczą i widać, że coś tam się kiedyś działo. Ale Mikołaj dorówna im wszystkim...

 • Wciąż słyszę to samo pytanie!

  Słynny pan od pogody, Jarosław Kret, co dwa tygodnie w niedzielę odkrywa przed widzami TVP INFO sekrety najpiękniejszych miejsc w Polsce. Na "Polskę według Kreta" zapraszamy już 6 listopada.

 • Zawsze przygotowany

  Jarosław Kret jest pracowity jak mrówka! Zapowiada pogodę, podróżuje, pisze książki. Właśnie kończy kolejną. - Odpocznę jak będę miał 85 lat - mówi z uśmiechem.