• Informacje na temat:

  dom jennifer love hewitt

Artykuły na temat: dom jennifer love hewitt
 • Jennifer Love Hewitt: Biust za 5 milionów

  Jennifer Love Hewitt zna swoją cenę. Aktorka twierdzi, że jej piersi są warte... 5 milionów dolarów.

 • Kolejny letni koszmar?

  Jennifer Love Hewitt ( "Wielki podryw" , "Garfield" ) w jednym z niedawno udzielonych wywiadów zdradziła, że istnieje możliwość realizacji trzeciej części krwawego cyklu zapoczątkowanego horrorem "Koszmar minionego lata" (1997). "Koszmar następnego lata" święcił triumfy w kinach w 1998 roku.

 • "Tyłek mam ładniejszy niż twarz"

  ..., związku z aktorką Jennifer Love Hewitt, a także wyrazić swą opinię o Britney Spears, Christinie Aguilerze i Madonnie.

 • Wytwórnia skąpi Jacksonowi pieniędzy

  ...w tym prestiżowym domu handlowym. Zamiast niego zdecydowano jednak ściągnąć aktorkę Jennifer Love Hewitt, która symboliczną wstęgę przetnie 29 stycznia.

 • Weekend w kinie

  ...pryska, gdy właściciel Garfielda, Jon, przyprowadza do domu uroczego, choć niezbyt rozgarniętego psiaka o imieniu Odie. W filmie wystąpili Breckin Meyer i Jennifer Love Hewitt. Głosem Garfielda(...) w zaciszu swojej bajecznej kryjówki, Jimmy zamienił pistolet na odkurzacz i uczy się wykorzystywać swą wrodzoną energię do celów domowych, takich jak gotowanie i sprzątanie. Niestety jego śliczna żona Jill...

 • "Postanowiłem odciąć pępowinę"

  ...jest zachować powagę, kiedy udziela się stu wywiadów dziennie. Czasem muszę się gryźć w język, bo aż mnie korci, żeby pożartować. Byłeś łączony z partnerkami z teledysków - Jennifer Love Hewitt(...) i puściłeś plotkę, że nie jesteście razem. Chyba nie uważasz, że mógłbym tak żartować. Ktoś sprzedał informację, a później chciał zarobić na jej ciągu dalszym. Czyli wiadomość, że chcesz stworzyć swoją...