• Informacje na temat:

  dom justina bieber

Artykuły na temat: dom justina bieber
 • Justin Bieber wraz z żoną Hailey kupili nowy dom. Co za przepych!

  W życiu Justina Biebera ostatnimi czasy sporo się zmieniło. Artysta ożenił się z modelką Hailey Baldwin i wyraźnie szuka stabilizacji i spokoju. Muzyk zmaga się z depresją, związał się mocno z Kościołem i porządkuje swoje życie. Teraz, do tych wszystkich zmian dołączył nowy dom, który niedawno zakupiła para.

 • Justin Bieber wypuszczony z aresztu

  Po zapłaceniu kaucji w wysokości 2,5 tys. dolarów Justin Bieber po kilku godzinach opuścił areszt w Miami, do którego trafił po zatrzymaniu za prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu i narkotyków.

 • Justin Bieber będzie ścigany przez Interpol?

  Argentyński wymiar sprawiedliwości upomniał się o Justina Biebera. Kanadyjski piosenkarz będzie ścigany przez Interpol za napaść na dziennikarza.

 • Nowy dom Justina Biebera

  Kanadyjski gwiazdor Justin Bieber przeprowadził się do rezydencji w Beverly Hills.

 • Koncerty 2016 w Polsce: Rihanna, Justin Bieber, Mariah Carey i inni

  ..., Tauron Arena, 11 listopada) Będzie to drugi koncert Justina Biebera w Polsce - poprzedni odbył się 25 marca 2013 r. w Atlas Arenie w Łodzi. Występ 21-letniego wokalisty odbędzie się w ramach światowej(...)W naszym zestawieniu zebraliśmy największe gwiazdy popu, rocka, alternatywy czy ciężkich brzmień. Świadomie pominęliśmy festiwale, które już zdążyły ujawnić pierwszych wykonawców (m.in. Red Hot...

 • Policja przeszukała dom Justina Biebera

  Policyjni detektywi przeszukali we wtorek (14 stycznia) dom gwiazdora muzyki pop Justina Biebera, niedaleko Los Angeles, szukając dowodów jego ewentualnego udziału w akcie wandalizmu. Aresztowano jedną osobę pod zarzutem posiadania kokainy.

 • Justin Bieber aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu i narkotyków (aktualizacja)

  Kanadyjski wokalista Justin Bieber w czwartek (23 stycznia) nad ranem został aresztowany przez policję w Miami za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i narkotyków.

 • Donald Trump interweniuje w sprawie ASAP Rocky'ego. Justin Bieber ripostuje

  Donald Trump stwierdził, że Biały Dom zrobi wszystko, co w jego mocy, aby ASAP Rocky wyszedł na wolność ze szwedzkiego więzienia. Raper trafił tam w związku z zarzutami o pobicie i czeka obecnie na dalsze kroki tamtejszego wymiaru sprawiedliwości. Oświadczenie Trumpa w sprawie wykorzystał Justin Bieber i zaatakował prezydenta USA.

 • Justin Bieber zrobił sobie tatuaż na twarzy. Zobacz zdjęcie

  W sieci pojawiło się zdjęcie Justina Biebera z nowym tatuażem nad jego brwią. Wokalista umieścił tam napis "Grace".

 • Justin Bieber wyrzucony z domu publicznego

  ..." opuściły również dwie kobiety. Cała ekipa udała się do hotelu, w którym przebywał wokalista. Zobacz teledyski Justina Biebera na stronach INTERIA.PL!(...)Według doniesień "New York Post", Justin Bieber został sfotografowany przed budynkiem agencji towarzyskiej "Centauros" w Rio De Janeiro. Wychodząc z agencji towarzyskiej, Justin Bieber próbował...

Wideo na temat: dom justina bieber
 • Policja znalazła narkotyki w domu Biebera!

  jednym z kolegów Justina znaleziono kokainę. "Zatrzymany został pan Xavier Dominic Smith. Aresztowaliśmy go za posiadanie narkotyków" - powiedział porucznik David Thompson. "Pan Bieber nie został(...)Wizyta policji w domu Justina Biebera przyniosła nieoczekiwane skutki. Funkcjonariusze pojawili się w rezydencji piosenkarza w celu zdobycia nagrań z monitoringu, które mogłyby pomóc w prowadzonym