• Informacje na temat:

  dom kasi z barwy szcześcia

Artykuły na temat: dom kasi z barwy szcześcia
 • "Barwy szczęścia": Podstęp

  Wiadomość, że Kasia (Katarzyna Glinka) i Ksawery (Sebastian Cybulski) znowu są razem, skłoni Tymona (Hubert Jarczak) do działania.

 • "Barwy szczęścia": Śmierć Górki

  Nic nie zapowiada tej tragedii. Kasia odwiedza rodziców, którzy opowiadają jej o swoich planach. Nagle Jadzia traci przytomność. Od tej chwili już nic w tym domu nie będzie takie, jak wcześniej.

 • Kasia Zielińska: Osioł, diabeł i anioł

  Kasia Zielińska, gwiazda serial u "Barwy szczęścia" i jedna z bohaterek programu "Kocham Cię Polsko", przyznaje, że "dom pełen rodziny i pięknych świątecznych zapachów oraz uśmiechów" to dla niej najpiękniejsze wspomnienie związane z Bożym Narodzeniem.

 • Kasia Zielińska: W święta trzeba jeść!

  ...- Nie zamieniłabym świąt spędzanych w rodzinnym domu na żadne inne - mówi Katarzyna Zielińska, gwiazda serialu "Barwy szczęścia" i uczestniczka 13. edycji "Tańca z gwiazdami". - Najważniejszy jest odpoczynek od codzienności - aktorka opowiedziała nam, jak spędza święta Bożego Narodzenia.

 • Zdrada w "Barwach szczęścia"?

  Aktorka Katarzyna Glinka, znana z serial u "Barwy szczęścia" prace zaczyna często o 5 rano. Nie jest lekko - zwłaszcza że jej bohaterka także przeżywa ciężkie chwile.

 • Kasia Zielińska: Jej ideał mężczyzny

  ...jako aktorka, ale statuetkę mogą też dostać "Barwy szczęścia" i "Kocham Cię, Polsko!". Która z tych nominacji jest dla pani najcenniejsza? - Chyba jednak dla mnie, jako aktorki, choć wszystkie są...

 • ​Ilona Łepkowska o "Barwach szczęścia": Dużo się wydarzy

  ...rozsianych po polu domów jednorodzinnych. To była granica miasta i wsi, która jeszcze niedawno tam istniała. Siedziałam na balkonie, patrzyłam na okolicę i doszłam do wniosku, że to sąsiedztwo może być(...) z córką do mojego domku na Mazurach. Ona coś oglądała w telewizji, a ja siadłam z laptopem przy stole i napisałam trzy stroniczki wstępnego pomysłu na sąsiedzki, miejsko-przedmiejski serial...

 • Co nowego w "Barwach szczęścia"?

  Do tej pory nie traktował poważnie dziewczyn, był wobec nich nieuczciwy, bo na żadnej mu nie zależało. W nowej odsłonie przygód bohaterów serial u "Barwy szczęścia" to jego zobaczymy w roli amanta(...) poważne deklaracje uczuciowe. Ksawery zmierza jednak metodycznie do celu. Robi Kasi niespodziankę i zaprasza ją na kolacje, na której dziewczyna poznaje jego rodziców. To już prawie wprowadzenie do rodziny...

 • Święta Katarzyny Glinki

  Prezenty wkłada pod choinkę dzień przed Wigilią, podczas uroczystej kolacji niczego sobie nie odmawia, przestała mieć noworoczne postanowienia - o swoich Świętach opowiada Kasia Glinka, bohaterka serial u "Barwy szczęścia".

 • Bożena Stachura: Lubię być tu i teraz

  Choć najbardziej znana jest z serialu "Barwy szczęścia", można ją teraz zobaczyć na kinowym ekranie. Bożena Stachura zbiera świetne opinie za zagranie jednej z głównych ról w filmie Janusza Kondratiuka "Jak pies z kotem".

Wideo na temat: dom kasi z barwy szcześcia
 • "Barwy szczęścia": Pożegnanie Kasi Zielińskiej

  w wywiadzie, tłumacząc powody swego odejścia z serialu Dwójki. - Kochani! Nie była to łatwa decyzja, ale tak – postanowiłam odejść z serialu „Barwy szczęścia”. 10 lat wspaniałej przygody za mną. 10 lat z Wami! - napisała na swej tablicy na Facebooku emocjonalny list do fanów. Katarzyna Zielińska nie kryje, że rola Marty Walawskiej była jej trampoliną do kariery: - Jestem tego świadoma! Gdyby nie

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1757.

  Kasia ma dość roszczeniowej postawy Gawrona, który chce wrócić do sprzątania osiedla na swoich warunkach i postanawia zatrudnić nowego dozorcę. Uciążliwy sąsiad robi jednak wszystko, by zniechęcić(...), bardzo to przeżywa. Tolek wyciąga Stefana z domu niby na nordic walking. Mężczyźni wspólnie oglądają, jak dawny dom Górków zostaje zrównany z ziemią.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1927.

  Łukasz cieszy się z powrotu Kasi na stałe do domu, ale niepokoi go powód jej nagłego opuszczenia Dubaju. Sadowski dzwoni do Anity, by dowiedzieć się, co się wydarzyło w hotelu. Waleria i Stefan są zachwyceni wnukiem, a Tolek wykorzystuje narodziny Stefana Juniora do zorganizowania pępkowego. Darek i Józek zastanawiają się w jaki sposób ujawnić stosowanie dopingu przez zawodników Powiśla, żeby nie