• Informacje na temat:

  dom kozidrak

Artykuły na temat: dom kozidrak
 • #Hot16challenge2: Beata Kozidrak o Dudzie i Gowinie. Podbiła sieć

  Akcja #Hot16Challenge2 rozkręciła się na dobre. W zabawę wciągnęli się weterani rapu, młodzi przedstawiciele sceny oraz osoby w ogóle z nią niezwiązane. Udział w wyzwaniu wzięła także Beata Kozidrak, a jej nagranie szybko podbiło sieć.

 • Beata Kozidrak jako więźniarka reklamuje "Orange Is The New Black"

  Beata Kozidrak wystąpiła w nowym spocie Netflixa, promującego siódmy sezon serialu "Orange Is The New Black".

 • Beata Kozidrak (48 l.) wraz z mężem Andrzejem Pietrasem (54 l.) kupili wspaniałą rezydencję w Hiszpanii - donosi "Super Express". "To będzie nasz azyl" - tłumaczy tabloidowi mąż artystki dodając, że(...) mieszkanie w Warszawie. "To normalny dom, taki dla rodziny. Będziemy tam jeździć, gdy pozwoli nam na to czas, nie tylko na wakacje" - zdradza mąż gwiazdy. "Beata już uczy się hiszpańskiego!" - dodaje...

 • Hiszpańskie wakacje Kozidrak

  Na początku 2009 roku na urlop w Hiszpanii wybiera się Beata Kozidrak z mężem Andrzejem Pietrasem. Wcześniej jednak Bajm będziemy mogli oglądać na sylwestrowej zabawie we Wrocławiu.

 • Beata Kozidrak znów jest zakochana! "Nie będę się z nim afiszować"

  W najnowszym wywiadzie Beata Kozidrak przyznała, że jej serce znów jest zajęte. Przypomnijmy, że wokalistka grupy Bajm rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem, wieloletnim menedżerem tego zespołu.

 • Beata Kozidrak: "Kryzysy są w każdym związku"

  Beata Kozidrak z zespołu Bajm w szczerej rozmowie o rodzinie i relacjach z mężem.

 • Beata Kozidrak: Cały czas szukam (wywiad)

  Jej trzecia solowa płyta - pierwsza od ponad dekady! - to nie tyle "zamknięcie rozdziału", co "otwarcie na nowe możliwości". Beata pokazuje nam inną siebie - pozytywną, nowoczesną, rozważną ale i romantyczną. Co chce nam powiedzieć Beata Kozidrak, w jakich momentach chce być ze swoimi słuchaczami i co teraz - po okresach burz i trudów - napędza ją do działania? Z Beatą Kozidrak rozmawiamy tuż po...

 • Beata Kozidrak w "Niani"

  Nieubłaganie zbliża się wielki finał perypetii Frani i Maksa Skalskich. Zanim jednak na dobre pożegnamy się z bohaterami serial u "Niania", zobaczmy wyjątkowy odcinek z gościnnym udziałem Beaty Kozidrak z zespołu Bajm.

 • Beata Kozidrak w "Niani"

  Nieubłaganie zbliża się wielki finał perypetii Frani i Maksa Skalskich. Zanim jednak na dobre pożegnamy się z bohaterami serial u "Niania", zobaczmy wyjątkowy odcinek z gościnnym udziałem Beaty Kozidrak z zespołu Bajm.

 • Paolo Cozza w "Śpiewajmy razem. All Together Now": W domu mam zakaz mówienia po polsku

  ...-osobowego jury Ewę Farną zastąpiła Beata Kozidrak z grupy Bajm , a nowym prowadzącym został Mariusz Kałamaga , były członek kabaretu Łowcy.B (zmienił Igora Kwiatkowskiego , niegdyś kabaret(...) oraz Paolo Cozza , "najpopularniejszy Włoch w Polsce". Bohater programu "Europa da się lubić" po przerwie wrócił do telewizji. To właśnie on zasiada obok Beaty Kozidrak na ściance jurorów. "Ona jest...

Wideo na temat: dom kozidrak
 • "Orange is the New Black": Beata Kozidrak w nowym spocie Netflixa

  "Nie obiecywaliśmy, że lepszy będzie świat". W nowym spocie Netflixa promującym serial "Orange is the New Black" wystąpiła Beata Kozidrak. To nie pierwsza polska celebrytka, która poleca produkcje platformy. W zeszłym roku "Orange..." wspomogła Magda Gessler, a w br. w filmiku reklamującym "Dom z papieru" pojawił się Krzysztof Piątek. Finałowy sezon "Orange is the New Black" zadebiutował na

 • Beata Kozidrak o nowej miłości: Musimy szukać szczęścia w każdym wieku!

  Na trzeci solowy krążek Beaty Kozidrak jej fani czekali ponad 10 lat. Ten rok jest dla niej przełomowy, nie tylko z powodu nowej płyty, ale także dlatego, że po ponad 30 latach małżeństwa rozwiodła(...) dom. To powinno być karalne" - wyznała Beata. (Dzień Dobry TVN/x-nnews)