• Informacje na temat:

  dom kukulskiej

Artykuły na temat: dom kukulskiej
 • Natalia Kukulska: Zhumanizowana elektronika

  Pod koniec września światło dzienne ujrzała najnowsza płyta Natalii Kukulskiej zatytułowana "Halo tu Ziemia". Z wokalistką porozmawialiśmy o tematyce albumu, pracy nad materiałem i najbliższych koncertach.

 • Natalia Kukulska "Halo tu Ziemia": Kinga Preis w roli głównej

  Znana z m.in. filmów "Bogowie", "Córki dancingu", "Komornik" i serialu "Ojciec Mateusz" aktorka Kinga Preis wystąpiła w teledysku do tytułowego utworu z płyty "Halo tu Ziemia" Natalii Kukulskiej.

 • "Gwiazdka Muminków": Natalia Kukulska śpiewa piosenkę "Nie bój się"

  Piosenka "Nie bój się" w wykonaniu Natalii Kukulskiej zapowiada film "Gwiazdka Muminków", który powstaje w fińsko-polskiej koprodukcji, na postawie prozy Tove Jansson.

 • Sexi Kukulska tylko u nas!

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć nowy teledysk Natalii Kukulskiej promujący jej nową płytę "Sexi Flexi" (premiera w piątek, 9 listopada)!

 • Kukulska: Tak musiało być

  ...w zaprzyjaźnionej z Natalią Skorupka Sushi Cafe. Dochód z tej licytacji przekazany zostanie na wylosowany przez artystkę Rodzinny Dom Dziecka w Osieku (woj. Pomorskie). W obecnej chwili Natalia Kukulska przygotowuje się do koncertu sylwestrowego na krakowskim Rynku. Zapowiada też pracę nad nowym albumem, który ma ukazać się już w 2009 roku. Sprawdź profil Natalii Kukulskiej w serwisie Muzzo.pl...

 • CNN u Kukulskiej

  W ramach promocji polskiej kultury w stacji CNN pojawi się program o Natalii Kukulskiej.

 • Natalia Kukulska żegna ojca

  W najbliższy poniedziałek (20 września) w Warszawie odbędzie się ostatnie pożegnanie zmarłego kompozytora Jarosława Kukulskiego, autora przebojów m.in. swojej żony Anny Jantar i córki Natalii Kukulskiej.

 • N. Kukulska: Córka Anna

  Tydzień temu, 4 maja, na świat przyszła córka Natalii Kukulskiej i jej męża Michała Dąbrówki, perkusisty towarzyszącego jej zespołu. Dziecko otrzymało imię Anna, na cześć swojej babci, nieżyjącej już wokalistki Anny Jantar. Natalia i jej córka są już w domu.

 • Natalia Kukulska ma fioła

  ...designu. Mam fioła na punkcie ciekawych rozwiązań wnętrzarskich" - mówi Natalia. Zobacz teledyski Natalii Kukulskiej na stronach INTERIA.PL!

 • Kukulska, Stenka i Pawlicki: Kultura Na Widoku

  Jak karać tych, którzy regularnie korzystają z nielegalnych źródeł? Jak traktować domorosłych biznesmenów czerpiących zysk z handlowania skradzionymi filmami, płytami i książkami? W jaki sposób(...); rozwija naszą wrażliwość i duchowość; pomaga budować wspólnotę i narodową tożsamość. Warto o nią dbać" - dodała wokalistaka. Legalna Kultura ma na celu uświadomienie, że sposób, w jaki korzysta się...

Wideo na temat: dom kukulskiej
 • Babcia Natalii Kukulskiej pokonała chorobę!

  Ukochana babcia Natalii Kukulskiej, pani Halina Szmeterling miała poważne kłopoty zdrowotne. Na szczęście już jest lepiej. "Babcia wróciła już do domu" - cieszy się wnuczka. Życzymy dużo zdrowia! (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Alicja Majewska o show-biznesie sprzed lat: Meble mogłam załatwić spod lady!

  na święta! Jej zdaniem, te różnice widać obserwując np. karierę Anny Jantar i obecnie jej córki, Natalii Kukulskiej! "Anię i Jarka w okresie ich największej popularności było stać jedynie na kupienie sobie M3 na Wawrzyszewie. Natalka w czasie dużej popularności wybudowała piękny dom, w którym miałam okazję być" - opisuje różnice pani Alicja. (Dzień Dobry TVN/x-news)