• Informacje na temat:

  dom kultury

Artykuły na temat: dom kultury
Zdjęcia na temat: dom kultury
Wideo na temat: dom kultury
 • Nowy biznes Romy Gąsiorowskiej

  Sklep z rzeczami od młodych projektantów, klubokawiarnia i scena – to najbliższe plany Romy Gąsiorowskiej na rozszerzenie działalności w domu artystycznym Art-House, który jest jej autorskim projektem. Aktorka prowadzi tam już m.in. studio aktorskie aktoRstudio, warsztaty filmowe, zajęcia dla dzieci i spotkania z ludźmi kultury. Działalność ma na celu stworzenie własnej marki Romy Gąsiorowskiej.

 • Doda o incydencie z Dudą: Jestem bardzo dobrze wychowana. Chciałam być miła

  i kultury. - Ja jestem bardzo dobrze wychowana. Jeśli ten gest został wyolbrzymiony i odwrócony przeciwko mnie, to spoko, mogę to wziąć na siebie. Po prostu chciałam być miła. Nie umiem jeszcze chodzić(...) wspomnianą sytuację z tortem i prezydentem Dudą. Dochód z jej sprzedaży przekazany zostanie na pomoc dzieciom z domów dziecka.

Dyskusje na temat: dom kultury
 • Re: "Dom": Tego nie wiedzieliście o kultowym serialu

  troszkę ze skrzynki, to sąsiadka z parteru tak łomotała do mnie pięściami w drzwi, że myślałam, że zaraz wypadną. Brak empatii, sympatii, kultury osobistej, pomocy. Chamstwo i buractwo w "najlepszym

 • Re: "Zawsze warto": Katarzyna Zielińska jest przerażona beztroską ludzi!

  Ona sama od kilku tygodni stara się zachować zimną krew w starciu z pandemią, choć wie, że ludzi kultury – w tym aktorów – czeka bardzo trudny czas.Ma rację ,w perspektywie Dom Weterana w Skolimowie.

 • Re: "The Eddy": Joanna Kulig przeżyła gehennę na planie serialu w Paryżu!

  , kolacji i na deser media podają nam dania z hejtu. Jeśli nie spróbowaiśmy w rodzinie smaku piękna, spokoju, kultury dyskusji, to jak mamy tęsknić do wykwintnego smaku kultury życia. Ja dziękuję moim rodzicom za DOM.

 • Re: "M jak miłość": Marcjanna Lelek jest głodna świata

  zamiast wydawać odkładaj na emeryturę. Potem na starość będziesz jęczeć jak Majewska że kasy nie masz i trzeba dom sprzedać. Ludzie kultury i sztuki żyją ponad stan kiedy mają swoje 5 minut zamiast pomyśleć o starości.

 • Re: "M jak miłość": Mostowiakowie trafią na bruk? Ich dom nadaje się do rozbiórki!

  Ten serial to właśnie da się oglądać.Natomiast wszystkie nowe produkcje(kinowe) to same wulgaryzmy i bez żadnej treści.Są to filmy dla idiotów i tzw.,,znawców'' kultury.

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Barbara Krafftówna nie chciała grać Honoraty!

  , Ogniomistrza Kalenia, Kanał, Kolumbów, Zakazane piosenki, Popiół i diament, Dom, Samych swoich i tysiące niesłusznych filmów z Trylogią włącznie, zakłamujących Polską rzeczywistość 1939 oraz powojenne lata(...) bezdomnych, że nikt nie wyobrażał sobie, by milion dzieci zaczynało dzień bez śniadania; – przepraszam naukowców, artystów, twórców za to, że dzięki państwowemu mecenatowi nad kulturą i sztuką powstały

 • Re: Darek z "Klanu" broni sagi rodu Lubiczów przed hejterami

  książka, dobry film, zwiedzenie wystawy czy pójście na spacer z dzieckiem i psem. Mieszkam w mieście takim sobie (65 tys. mieszkańców) kino, małe muzeum, dom kultury - nie zmienia się prawie nic od(...)". I zasada - jedzenie na stół czy gość w dom - wyłączamy telewizor (jeśli jest włączony) bez względu co "idzie".

 • Re: Ławeczka z "Rancza" to...

  Jaki sponsor taka laweczka czytaj wiejski dom kultury.

 • Re: Nowa radiolog w Leśnej Górze

  Byłem w szoku jak cie zobaczyłem przez przypadek w tym serialu :) szkoda ze cie zwolnili strracili nowego aczkolwiek juz bvylego fana :0 pozdrawiam monike serdecznie!!! Miło az powspominac nasz dom kultury.... ehhhh :*

 • Re: Płaszcz i szpada po polsku

  W tych socjalistycznych czasach umiano przemycić tematy patriotyczne. W chwili obecnej ludzie walczący o polskość są wyszydzani a wręcz tępieni. Zapomnieliśmy o ideałach. Szkoły na wioskach i w małych miasteczkach się likwiduje przecież taka szkoła do dom kultury w takich miejscowościach ale liczy się tylko kasa. Historie w szkołach chce się likwidować aby Polak zapomniał ze jest Polakiem