• Informacje na temat:

  dom lenny kravitza

Artykuły na temat: dom lenny kravitza
 • Lenny Kravitz: Jedzenie, miłość, muzyka

  Tuż przed swoim koncertem w Tauron Arenie Kraków (8 czerwca) Lenny Kravitz udzielił wywiadu RMF FM, w którym opowiedział m.in. o swojej miłości do Polski, ludzi, muzyki, jedzenia i swoim dzieciństwie.

 • Lenny Kravitz: "Low" z głosem Michaela Jacksona

  Na trzy dni przed piątkowym (8 czerwca) koncertem w Tauron Arenie Kraków Lenny Kravitz opublikował teledysk do singla "Low".

 • Lenny Kravitz: "Wyśniona" płyta "Raise Vibration" we wrześniu

  Poznaliśmy pierwsze szczegóły nadchodzącej płyty Lenny'ego Kravitza, który 8 czerwca wystąpi w Tauron Arenie Kraków.

 • Lenny Kravitz w Krakowie: Curtis Harding supportem

  Nazywany "człowiekiem duszy" amerykański wokalista i muzyk Curtis Harding będzie rozgrzewał publiczność przed koncertem Lenny'ego Kravitza w Tauron Arenie Kraków (8 czerwca).

 • Lenny Kravitz wspomina zmarłą matkę ("Johnny Cash")

  Na nadchodzącym albumie Lenny'ego Kravitza "Raise Vibration" pojawia się utwór "Johnny Cash". Wokalista wraca w nim do bardzo osobistego wspomnienia, związanego z Johnnym Cashem, ikoną muzyki country.

 • Lenny Kravitz wspomina zmarłą przyjaciółkę

  ..."Była skarbem. Geniuszem" - tak o zmarłej w niedzielę (26 grudnia) wokalistce Teenie Marie mówi jej przyjaciel, Lenny Kravitz.

 • Lenny Kravitz obrabował bank?

  Znany amerykański muzyk Lenny Kravitz bardzo zdziwił się, gdy w sobotę, 26 listopada, na Florydzie niespodziewanie aresztowała go policja. Jego zaskoczenie wzrosło jeszcze bardziej, kiedy okazało się, że jest podejrzany o obrabowanie jednego z banków.

 • Lenny Kravitz słucha przyjaciół

  Zanim ukaże się jakiekolwiek wydawnictwo sygnowane przez Lenny'ego Kravitza, amerykański rockman zazwyczaj prezentuje swe nowe utwory swoim przyjaciołom. Ich opinia ma dla muzyka bardzo duże znaczenie.

 • Lenny Kravitz: Ludzie spluwali na widok moich rodziców

  Na koncertach w Polsce gości niezmiernie rzadko. Co innego w kinach, gdzie zdarza mu się grywać w dwóch produkcjach naraz. 26 grudnia czterokrotny zdobywca nagrody Grammy, Lenny Kravitz, da próbkę aktorskiego talentu w "Kamerdynerze" - niezwykłej i opartej prawdziwych wydarzeniach historii Cecila Gainesa, który pracował dla ośmiu kolejnych prezydentów Ameryki.

 • Kravitz: Nagi podrywacz

  Słynny rockman Lenny Kravitz zdecydował się rozebrać do zdjęcia, które trafi na okładkę najnowszej edycji "America Magazine", pisma Damona Dasha, hiphopowego impresario, twórcy imperium, w skład którego wchodzą m. in. wytwórnia Roc-A-Fella Records (wydaje płyty Jay-Z i Kayne West), firma odzieżowa Roc-A-Wear i spółka filmowa. Lenny chyba chce zaprezentować się w całej okazałości, by zrobić...