• Informacje na temat:

  dom małaszyńskiego

Artykuły na temat: dom małaszyńskiego
 • Małaszyński w Afganistanie!

  W połowie października rozpoczynają się zdjęcia do 13-odcinkowego serialu stacji Canal+ "Misja Afganistan". W głównej roli zobaczymy Pawła Małaszyńskiego. - Mam nadzieję, że wszyscy szczęśliwie wrócimy do domu - powiedział aktor w rozmowie z Interia.tv.

 • Paweł Małaszyński... feministą?

  Pod koniec grudnia Paweł Małaszyński publicznie ogłosił odejście z serialu "Lekarze" i dłuższy rozbrat z kinem i telewizją. Dla wszystkich, którzy już teraz zaczęli tęsknić za jego osobą, mamy dobrą wiadomość. 14 lutego, w Walentynki, odtwórcę postaci dr Maksa Kellera będzie można zobaczyć w filmie "Facet (nie)potrzebny od zaraz" - nowoczesnej, niebanalnej komedii o poszukiwaniu miłości...

 • Małaszyński: Fanga w nos

  Widzowie TVN mogli zobaczyć już pierwszy odcinek serial u "Twarzą w twarz". Czy podbije serca widzów, podobnie jak "Magda M."? "Ważną rolę odgrywają uczucia, ale z każdym odcinkiem widz będzie zdziwiony i zaskoczony. Dostanie taką fangę w nos" - uśmiecha się Małaszyński.

 • Małaszyński: Staram się być profesjonalistą

  ...wracać do Białegostoku, czy do Koszalina, który też jest moim rodzinnym miastem. Z Pawłem Małaszyńskim rozmawiała Dominika Gwit (PAP Life) .

 • Paweł Małaszyński: Kobiety jego życia

  ...honorowy na Polski Festiwal Filmowy właśnie do Seattle. Szczegółowo zaplanował sobie ten pobyt, żeby przy okazji odwiedzić m.in. dom Cobaina. Nawet jego syn zawdzięcza imię idolom z czasów młodości...

 • Małaszyński: Czekam na rolę życia

  ..."Nie dostaję zbyt wielu ciekawych propozycji, a wszyscy myślą, że jestem nimi nie wiadomo jak zawalony" - wyznaje Paweł Małaszyński. I choć aktora można obecnie oglądać w filmie "Sęp", serialach i teatrze, to wciąż czeka na rolę życia.

 • Serialowa jesień przed telewizorem

  Powoli dobiega końca wiosenny okres na antenach polskich telewizji. Po wakacyjnej przerwie stacje ponownie zaatakują nowymi pozycjami. W nowych serial ach zobaczymy m.in. Pawła Małaszyńskiego, Magdalenę Różczkę, Bartka Kasprzykowskiego i Piotra Adamczyka.

 • M. Foremniak żoną gangstera

  ...2 lutego na ekrany kin trafi "Świadek koronny" - sensacyjny film ukazujący reguły panujące w świecie mafii. Oprócz Pawła Małaszyńskiego, Roberta Więckiewicza i Andrzeja Grabowskiego zobaczymy w nim Małgorzatę Foremniak w roli żony jednego z gangsterów. Aktorka opowiada o swojej postaci.

 • Dla kogo Telekamery?

  ...nie zdarzała się dotąd aż tak liczna reprezentacja kobiet. Ze statuetką mają szansę wyjść bowiem: Beata Tadla (po przejściu z TVN-u do TVP rozwija skrzydła w "Wiadomościach"), Hanna Lis (jako(...) do Wenezueli (objazdowa + wypoczynek) - bon do wykorzystania do 31.03.2014 roku dla 2 osób 3/ wycieczka do Maroka (bon do wykorzystania do 31 grudnia 2013 dla 2 osób) 3/ zestaw kina domowego Harman...

 • "Misja: Afganistan" od 14 października

  ...dopiero żołnierzom w prawdziwych akcjach, którzy nie zdejmują kostiumu, nie schodzą z planu po kilku godzinach i nie wracają do domów - mówi Eryk Lubos. Fabuła "Misji Afganistan" opowiada o grupie mężczyzn...

Zdjęcia na temat: dom małaszyńskiego