• Informacje na temat:

  dom małgorzaty królikowskiej

Artykuły na temat: dom małgorzaty królikowskiej
 • Antoni Królikowski opublikował pierwsze rodzinne zdjęcie od śmierci ojca

  Królikowski, najstarszy z dzieci Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, który poszedł w ślady rodziców i już od kilkunastu lat rozwija swoją karierę aktorską, po śmierci ojca(...). Zabrakło jedynie 28-letniego brata Jana. Antek podpisał fotografię tylko jednym słowem, jednak pomimo tego opis jest bardzo wymowny. "Dom" - napisał Królikowski. W ten sposób 31-letni aktor nie tylko...

 • Z kamerą u Królikowskich

  Kamera odwiedzi urokliwy podwarszawski dworek Pawła i Małgorzaty, w którym mieszkają oni wraz z piątką swoich dzieci, m.in. 21-letnim Antonim, wschodzącą gwiazdą polskiego kina (filmy "Cisza" i "Mała matura 1947" oraz seriale "Dom na rozlewiskiem" i "Czas honoru"). Królikowscy oprowadzą po swoim domu, jego zakamarkach i tajemnicach, pokażą rodzinne pamiątki i swoje ulubione przedmioty. Wraz...

 • Orina Krajewska: Córka Małgorzaty Braunek nie tylko o rodzinie

  Córka Małgorzaty Braunek zagrała w serialu "Cisza nad rozlewiskiem" aż dwie role. Tylko nam Orina Krajewska zdradziła, jak trafiła do "Rozlewiska" oraz jak współpracuje się ze swoją artystyczną rodziną.

 • Gwiazdy w "Domu nad rozlewiskiem"

  Gwiazdorska obsada, wielkie emocje i moc niespodzianek. Joanna Brodzik, Małgorzata Braunek, Olga Frycz, Piotr Grabowski i Jerzy Schejbal spotkali się na planie serial u "Dom nad rozlewiskiem". Historia kobiety, która zaczyna żyć według własnej recepty, ma szansę stać się przebojem tegorocznej jesieni.

 • Święta rodzinnego klanu

  Przygotowania do Bożego Narodzenia rozpoczynają się w domu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, czyli Grażyny Lubicz z "Klanu", już na początku grudnia. Dla aktorki święta są jedną z niewielu okazji, kiedy cały swój czas może poświęcić rodzinie - mężowi i dzieciom.

 • Kim będzie mąż Joanny Brodzik?

  Już w połowie czerwca ruszą zdjęcia do serial u, który powstanie na podstawie popularnej powieści Małgorzaty Kalicińskiej "Dom nad rozlewiskiem". Kto pojawi się obok Joanny Brodzik, która po przerwie wraca na mały ekran?

 • "Życie nad rozlewiskiem 2" od grudnia

  ...2 grudnia TVP1 pokaże pierwszy odcinek czwartej serii "Życie nad rozlewiskiem 2". W głównej roli Małgorzaty Jantar ponownie zobaczymy Joanną Brodzik.

 • "Chuligański" film Pazury

  ...męskie serca, ale i inne części ciała. Filipowi Bobkowi złamie na przykład rękę... Cezary Pazura chwalił wszystkich aktorów, w tym umiejętności zawodowe Małgorzaty Sochy: - Aktorka, która ma talent...

 • Brodzik wraca na Mazury!

  Bohaterowie książki Małgorzaty Kalicińskiej wracają! Kobiety, nie bojące się marzeń i mężczyźni, którym trzeba pokazać, co się liczy w życiu. Romantyczna opowieść w pięknej scenerii Warmii.

 • "Przygarnij mnie": Nowy program. Wardęga w jury!

  Już w niedzielę, 29 marca, rusza nowy program TVP2 "Przygarnij mnie", w którym siedmioro uczestników przygarnie na stałe psy ze schroniska. Na fotelach jurorów zasiądą: Sylwester Wardęga, Olga Frycz i Michał Olszański. Zobaczcie, jak wyglądają psy, które znalazły miłość i szczęśliwy dom.