• Informacje na temat:

  dom matthew mcconaughey

Artykuły na temat: dom matthew mcconaughey
 • Matthew McConaughey: Epizod w przyczepie

  Od lat Matthew McConaughey jest ustatkowanym mężem i ojcem trojga dzieci. Ale w okresie kawalerskiego życia, gdy już był znanym aktorem, zdecydował się na odważny ruch - przeprowadził się z mieszkania do przyczepy kempingowej. 4 listopada gwiazdor obchodzi 50. urodziny.

 • Matthew McConaughey odsłania wszystko

  Kolejny sławny kawaler w Hollywood pożegnał się z wolnością. Jak tak dalej pójdzie, George Clooney nie będzie miał z kim imprezować. Matthew McConaughey poślubił właśnie swoją wieloletnią przyjaciółkę, brazylijską modelkę Camilę Alves. Ceremonia miała miejsce na początku czerwca. A tymczasem w kinach króluje film o striptizerach "Magic Mike", w którym możemy oglądać przystojnego aktora.

 • ​Matthew McConaughey grał z seniorami w bingo

  ...​Matthew McConaughey poprowadził wieczór gry w bingo dla seniorów. Hollywoodzki gwiazdor włączył się w ten sposób w akcję wspierania ludzi, którzy z powodu pandemii nie wychodzą z domów. Uczestnikami prowadzonej przez niego rozgrywki byli bowiem pensjonariusze odizolowanego od świata domu dla seniorów w Teksasie.

 • Matthew McConaughey rozwiózł 110 tysięcy maseczek do szpitali

  Medycy walczący z koronawirusem w małych teksaskich szpitalach otrzymali 110 tysięcy maseczek ochronnych od Matthew McConaugheya. Aktor dostarczył je osobiście.

 • Matthew McConaughey: Jego życie nabrało rozpędu

  Na ten dzień czekał 20 lat! 3 marca Matthew McConaughey otrzymał upragnionego Oscara. To początek nowego rozdziału w jego karierze.

 • McConaughey zagra Kennedy'ego

  Matthew McConaughey i Minka Kelly wcielą się w Johna i Jackie Kennedych w nowym filmie Lee Danielsa ("Hej, Skarbie") - "The Butler".

 • Ciężarna Pink kupuje dom

  ...poszukiwania nowego, większego domu. Pink i Hart wybrali posiadłość w Malibu. Znajduje się w niej sześć sypialni, siedem łazienek, gościnny domek, basen i spa. Nowymi sąsiadami pary zostaną Matthew McConaughey i jego partnerka Camila Alves. Czytaj także: Piosenkarka urodzi dziewczynkę? Po wypadku bała się paraliżu...

 • Odkrył nowy rodzaj wolności

  ..."Wolność to piękna rzecz" - mawiał niegdyś Matthew McConaughey. Ale bardzo szybko priorytety w jego życiu się zmieniły.

 • "Interstellar" na płytach Blu-ray i DVD

  ...31 marca na płytach Blu-ray i DVD pojawia się głośny "Interstellar" z Matthew McConaugheyem, Anne Hathaway i Michaelem Cainem w rolach głównych.

 • "Interstellar": Nowy film Christophera Nolana w IMAX!

  ...innego układu gwiezdnego i znaleźć dla Ziemian nowy dom. Za sterami zasiada najlepszy pilot Cooper (w tej roli Matthew McConaughey), który musi rozwikłać problem związany z limitem czasowym misji - jedna godzina poza Układem Słonecznym, to kilka lat na Ziemi. W filmie występują znakomici hollywoodzcy aktorzy, niektórzy znani już ze współpracy z Nolanem, a mianowicie: Matthew McConaughey, Anne...